Не все так погано? Україна потрапила у ТОП-10 країн, де торік найбільше заробили на біткоїні

Україна увійшла у першу десятку країн світу, де у 2020 році найбільше заробили на біткоїні, передають Патріоти України із посиланням на прес-службу Міністерства цифрової трансформації.

Зазначається, що українські інвестори заробили близько 400 мільйонів доларів прибутку на цій криптовалюті минулого року. Найбільше у світі заробили на біткоїні американці – 4,1 мільярда доларів. На другому місці Китай – 1,1 мільярда доларів. Також у списку лідерів Японія, Велика Британія, Росія, Німеччина, Франція та Іспанія.

У Мінцифри наголосили, в Україні люди та криптокомпанії зможуть офіційно працювати та отримувати доходи від операцій з новими активами після ухвалення профільного законопроекту "Про віртуальні активи".

"Створення якісного правового поля забезпечить сталий розвиток крипторинку для швидкого прориву України на шляху цифрової трансформації", – додали в прес-службі.

Українцям пропонують погасити комунальні борги та погрожують не розпочати опалювальний сезон: Що робити

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:56

В Україні комунальні підприємства розіслали повідомлення, що у разі наявності заборгованості є ризик, що опалювальний сезон так і не розпочнеться. Для оплати пропонують підписати договір реструктуризації: він передбачає, що сім'ї будуть віддавати за ко...

Пенсії в Україні: Стало відомо, кому чекати підвищення з 1 жовтня

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:30

В Україні з 1 жовтня планується плановий перерахунок пенсій для осіб старше 70 років. Підвищення пенсійних виплат також торкнеться тих українців, які отримують «військову» пенсію по інвалідності та мінімальну, передають Патріоти України. Розмір мінімал...