"Не виглядає як найкращий засіб для заощаджень": Експерт розповів, чи вигідно скуповувати долари українцям

Долар наразі не виглядає як найкращий засіб для заощаджень українців. Більш привабливими для громадян є гривневі облігації внутрішньої державної позики України (ОВДП), передають Патріоти України.

Про це розповів OBOZREVATEL керівник аналітичного відділу Concorde Capital Олександр Паращій. Він зазначив, що попит на готівковий долар формується в основному населенням як засіб для заощаджень.

"Але бачимо, що долар зараз не виглядає як найкращий засіб для заощаджень. І доларова інфляція досить велика і ставки в доларах на українському ринку низькі. Очікування по курсу долара залишаються, як на мене. більш-менш стабільні. При цьому гривня – банківські рахунки чи ОВДП в гривні – зараз виглядає набагато більш цікавим засобом для заощадження", – сказав експерт.

Чи зміниться курс долара в Україні в червні?

За прогнозом Паращія, в Україні в цьому місяця навряд значно зміниться готівковий курс долара. Наразі курс є досить стабільним, тож валюті нічого не загрожує.

"Нічого поганого очікувати не варто, бо стабільний курс наразі. Бачимо, що офіційний курс залишається стабільним вже майже рік. Також бачимо, що готівковий курс досить добре наблизився до офіційного і, скоріш за все, десь на цьому рівні він і буде залишатися", – підсумував фахівець.

Японія надала Україні гранти на 22 мільярди гривень: Як їх вже розподілив уряд

неділя, 24 вересень 2023, 23:20

Україна отримала велику допомогу від Японського агентства міжнародного співробітництва JIСА. В уряді назвали напрямки та відомства, куди спрямують кошти. JIСА надало Україні гранти на загальну суму 21,83 мільярда гривень. Кабінет міністрів окреслив нап...

Платіжки за транспортування газу українцям перерахують за тиждень: Скільки доведеться платити з жовтня

неділя, 24 вересень 2023, 21:30

В Україні з 1 жовтня змінять правила розрахунку мінімальної витрати на транспортування газу. За новими правилами газові компанії зменшать суми для частини українців, передають Патріоти України. Як пише видання ГазПравда, Нацкомісія з питань енергетики...