Незважаючи на істерику Москви: В Європі на вимогу України почали вилучати майно" Газпрому"

Першим рішення серед європейських юрисдикцій, котрі за рішенням Стокгольмського арбітражу та запитом України арештували майно російського монополіста, прийняв суд Люксембургу.

У Люксембурзі суд постановив виконати рішення арбітражної інстанції про стягнення з Газпрому 2,6 мільярда доларів в рамках суперечки з Нафтогазом України. Як повідомляє Інтерфакс із посиланням на квартальну звітність компанії, Люксембурзькі відділення великих світових банків є кредиторами Газпрому, зазначають Патріоти України.

Уточнюється, що в цьому європейській державі зареєстрована компанія, що випускає єврооблігації компанії Gaz Capital SA. Українська сторона в лютому поточного року направила на адресу люксембурзьких підрозділів найбільших банків і Gaz Capital повідомлення про арешт будь-якої заборгованості "Газпрому" і активів компанії в Люксембурзі. Росія спробувала арешт оскаржити, але в червні 2019 року суд клопотання Газпрому відхилив.

Подібні дії Нафтогаз робить і в Нідерландах. У травні суд Амстердама наклав арешт на належні російської компанії акції BSPC, а також на погашення заборгованості місцевими компаніями перед Газпромом. Крім цього, в голландській юрисдикції зареєстрований Gazprom Holding Cooperatie з активами на мільярд рублів.

Як відомо, Стокгольмський арбітраж зобов'язав Газпром виплатити Нафтогазу 4,63 мільярда доларів за недопоставку газу для транзиту. У Росії з рішенням суду не погодилися.

"Як може президент таке говорити?": Зеленський в Давосі фактично пообіцяв інвесторам, що в Україні на них чекатиме корупція, - Чорновол

п’ятниця, 24 січень 2020, 23:51

Насправді інвестори, можливо, хотіли б єдиного закону та його виконання для усіх без винятку, а не особисту "няню". Фактично президент Володимир Зеленський в Давосі пообіцяв потенційним інвесторам корупцію в Україні. Про це сказала депутат України VIII...

Коломойський вчергове відірвав шмат: Герус добився зняття питання про заборону імпорту електроенергії з РФ

п’ятниця, 24 січень 2020, 23:39

Національна комісія, яка повинна бути незалежним органом, сьогодні виявилась політично вмотивованою. Колишній представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті Міністрів України Андрій Герус домігся зняття питання про заборону імпорту електроене...