
Влада Індії висловила невдоволення після покупки великої партії російських танків Т-90МС. Операція обійшлася уряду в $3,12 млрд. Про це повідомляє "Свободная Пресса", передають Патріоти України.
В рамках договору Міністерство оборони Індії отримає 464 російських бойових танків. Після підписання контракту з'ясувалося, що російське держпідприємство "Уралвагонзавод" несе матеріальну відповідальність за затримки при виробництві танків та перевитрату коштів. У разі виявлення зривів термінів поставок Т-90МС або перевищення їх вартості на підприємство будуть накладатися штрафи.
Перші 64 машини повинні бути готові не пізніше 3,5 років з дня підписання контракту. Ритмічність виробництва повинна бути на рівні 120 машин в рік або 10 в місяць.
Після підписання контракту члени правлячої партії "Бхаратія джаната парті" розкритикували контракт. Політики заявили, що країні необхідно створювати танки на своїй території, а не віддавати частину складальних процесів Росії. Також критиці піддалася невиправдана дорожнеча проекту, що в результаті "призведе до розбазарювання оборонного бюджету".
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...