
Влада Індії висловила невдоволення після покупки великої партії російських танків Т-90МС. Операція обійшлася уряду в $3,12 млрд. Про це повідомляє "Свободная Пресса", передають Патріоти України.
В рамках договору Міністерство оборони Індії отримає 464 російських бойових танків. Після підписання контракту з'ясувалося, що російське держпідприємство "Уралвагонзавод" несе матеріальну відповідальність за затримки при виробництві танків та перевитрату коштів. У разі виявлення зривів термінів поставок Т-90МС або перевищення їх вартості на підприємство будуть накладатися штрафи.
Перші 64 машини повинні бути готові не пізніше 3,5 років з дня підписання контракту. Ритмічність виробництва повинна бути на рівні 120 машин в рік або 10 в місяць.
Після підписання контракту члени правлячої партії "Бхаратія джаната парті" розкритикували контракт. Політики заявили, що країні необхідно створювати танки на своїй території, а не віддавати частину складальних процесів Росії. Також критиці піддалася невиправдана дорожнеча проекту, що в результаті "призведе до розбазарювання оборонного бюджету".
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...