
Німецький автовиробник Mercedes-Benz має намір продати свій завод по збірці автомобілів в Московській області. Про це повідомляє Коммерсантъ.
Покупцем може стати російський дилер компанії "Автодом". У Mercedes стверджують, що розглядають різні варіанти ведення бізнесу в РФ.
Раніше повідомлялося, що Mercedes-Benz хотів продати майно свого дистрибутора "Мерседес-Бенц Рус" одному з російських дилерів і обговорював передачу йому також і прав дистрибутора.
Якщо російська компанія купить завод, вона не зможе використовувати його для складання машин німецької марки, оскільки для цього потрібні поставки від великої кількості авторизованих виробників компонентів, що неможливо без підтримки штаб-квартири.
Завод, запущений у 2019 році, не повернув вкладення, тому концерн може зберегти можливість зворотного викупу майданчика. У звіті Mercedes-Benz за другий квартал згадані ризики експропріації активів в РФ, а втрати бізнесу в країні в легковому сегменті в січні-червні оцінені в 658 млн євро.
Раніше повідомлялось, що близько 8 тисяч преміальних автомобілів, призначених для російського ринку, заблоковані в бельгійському порту Зебрюгге у зв'язку з санкціями, накладеними ЄС на Москву після її вторгнення в Україну.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...