Нехай готуються до "Чебурнету": Google відключив сервери, що прискорюють завантаження, кільком російським провайдерам

Компанія Google повідомила російських кількох провайдерів, у тому числі МФТІ-Телеком та оренбурзький Фокус Лайф про розірвання договорів на обслуговування серверів Google Global Cache. Про це пише російське видання РБК, передають Патріоти України.

Ці сервери використовуються для прискорення завантаження сервісів Google, зокрема контенту YouTube. У першому випадку причини відключення провайдери невідомі, у другому співрозмовник видання пов'язав це з потраплянням МФТІ. ( Московський фізико-технічний інститут - ред.) під санкції.

Оренбурзький провайдер отримав листа від однієї з ірландських « Дочок» Google - компанії Raiden Unlimited Company, в якому говорилося, що сервери будуть відключені найближчим часом « у зв'язку із змінами правової практики».

Сервіс Google Global Cache встановлюється на мережах інтернет-провайдерів по всьому світу, щоб знизити навантаження на магістральні мережі зв'язку та збільшити швидкість доступу користувачів до власних сервісів. У тому числі йдеться про завантаження відео з YouTube.

Подібні сервери дозволяють завантажувати контент швидше, а провайдери скорочують обсяги транскордонного трафіку та свої витрати на мережну інфраструктуру.

Також на серверах Google Global Cache розташований сервіс Google CAPTCHA. За словами опитаних експертами, якщо оператор буде позбавлений можливості зберігати цей сервіс на сервері Google, у користувачів можуть початися проблеми. Зокрема, CAPTCHA може не завантажуватись або відображатися як збій.

На думку експерта, відключення Google Global Cache може призвести до зростання навантаження на мережі та зниження стабільності роботи каналів. Також це може вплинути на ціни на інтернет для користувачів.

Афганістан вже запропонував... родзинки: Росія може почати міняти свою нафту на продукти

п’ятниця, 19 серпень 2022, 13:53

На шостому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну Афганістан заявив про бажання закуповувати у Росії товари та нафтопродукти за бартерною схемою. Про це заявив глава Мінпромторгу Афганістану Нуріддін Азізі. Про це повідомляє агентство...

В Україні знижуватимуться реальні зарплати: У НБУ розповіли, хто залишиться затребуваним

п’ятниця, 19 серпень 2022, 11:15

В Україні до кінця року рівень безробіття повільно знижуватиметься, тоді як реальний розмір зарплат (з урахуванням інфляції) скорочуватиметься. Затребуваними у майбутньому будуть фахівці, які задіяні у логістиці та відновленні інфраструктури. Про це йд...