Неліквід згодують українцям? Експорт вітчизняної курятини різко скоротився через докази зараження пташиним грипом

Через спалах пташиного грипу в Вінницькій області 7 країн світу призупинили імпорт м'яса птиці з України. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі, , зазначають Патріоти України. Пресслужба відомства зазначила, що станом на 20 лютого було заборонено експорт м'яса птиці з України до Японії (вироблене після 27 грудня 2019 року), Кореї, в Азербайджан (і в цілому продукції птахівництва).

Також ввезення заборонено до Вірменії (живої птиці всіх видів і в цілому продукції птахівництва), в Ірак, Філіппіни (птах дикий і домашній, м'ясо і м'ясопродукти з птиці, яйця і насіннєва рідина), в Молдову (птах дикий і домашня, м'ясо і м'ясопродукти з птиці, яйця і насіннєва рідина, яйцеклітини і ембріони птиці).

Крім того, відповідно до вимог двосторонніх узгоджених сертифікатів з 20 лютого тимчасово припинена сертифікація української продукції птахівництва в Марокко, Туніс і Сінгапур.

Також було заборонено експорт м'яса птиці з Вінницької області в Гонконг, Об'єднані Арабські Емірати, Саудівську Аравію і Кувейт.

У Держпродспоживслужбі нагадали, що, починаючи з 20 січня тимчасово було припинено сертифікацію в країни европейського Союзу таких видів продукції: свіже м'ясо птиці, продукти з м'яса птиці, напівфабрикати з м'яса птиці, які не підлягають обробці, неперероблені побічні продукти, які складаються або містять матеріал від птиці.

Посол України в Європейському Союзі Микола Точицький заявив, що в ЄС переглянули рішення про припинення ввезення м'яса української птиці. Зокрема, Єврокомісія лише частково зняла заборону на експорт курятини.

Хіти тижня. ​Тримаємо кулаки: Канада і США, у обставинах, що склалися, збираються ввести мита на нафту з Росії

вівторок, 7 квітень 2020, 7:00

На фоні катастрофічного падіння цін на нафту, новація покликана зберегти нафотвидобувну галузь Північної Америки. Це ще більше посилить конкуренцію країн ОПЕК та Росії за ринки, де шансів у Москви вижити обмаль. Нафтовидобувна провінція Канади Альберта...

Чому Зеленський "здав" міністра фінансів Ігоря Уманського, а антикризову програму Мінфіну провалили?

вівторок, 7 квітень 2020, 6:10

В Україні відсутня фінансово-економічна програма виходу з кризи: план, розроблений міністром фінансів Ігорем Уманським, відкинутий разом з відставкою самого міністра. Його скандальне звільнення після лише трьох тижнів роботи, за словами самого Умансько...