Неприємний сюрприз для Путіна: Болгарія та Сербія почали будівництво нового газопроводу

Болгарія заявила про початок будівництва нового газогону до Сербії. Таким чином країни хочуть зменшити залежність від газу країни-агресорки Росії. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

За словами болгарського міністра енергетики Россена Христова, новий газопровід дозволить постачати газ не з Російської Федерації. Крім того, таке будівництво також підвищить безпеку поставок блакитного палива до Південно-Східної Європи.

Заплановане будівництво 170-кілометровооо газогону. Він буде пролягати від болгарського міста Новий Іскір до Ніша в Сербії. Завершити будівництво та ввести в експлуатацію його планують до кінця 2023-го.

Ділянка довжиною 62 км буде пролягати на території Болгарії. Софія планує завершити будівництво до кінця жовтня. У планахБелграда завершити будівництво у межах країни до осені.

Зазначається, що трубопровід частково фінансований за рахунок допомоги Європейського Союзу. Газогін дасть Сербії доступ до неросійських поставок з Південного газового коридору і терміналів СПГ в Греції і Туреччині. Він також диверсифікує маршрути, які з'єднують Болгарію з європейською газовою мережею.

В Україні відкрилися вакансії для тих, хто вміє користуватись ChatGPT: Кого шукають роботодавці

неділя, 26 березень 2023, 18:05

ChatGPT за два місяці подолав планку у 2 млн користувачів. Штучний інтелект став реальною загрозою для представників багатьох спеціальностей, яких він може витіснити з ринку. Однак, поки ШІ тестується та вивчається, роботодавці все частіше шукають спів...

Українцям готують закон про конфіскацію землі: Хто ризикує залишитись без свого наділу

неділя, 26 березень 2023, 17:45

В Україні невдовзі можуть змінитись правила землекористування. Законом може бути передбачена конфіскація землі в одних користувачів та передача цієї землі іншим користувачам, передають Патріоти України. Законопроект № 9086, який містить такі положення,...