Неприємний сюрприз для Путіна: Болгарія та Сербія почали будівництво нового газопроводу

Болгарія заявила про початок будівництва нового газогону до Сербії. Таким чином країни хочуть зменшити залежність від газу країни-агресорки Росії. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

За словами болгарського міністра енергетики Россена Христова, новий газопровід дозволить постачати газ не з Російської Федерації. Крім того, таке будівництво також підвищить безпеку поставок блакитного палива до Південно-Східної Європи.

Заплановане будівництво 170-кілометровооо газогону. Він буде пролягати від болгарського міста Новий Іскір до Ніша в Сербії. Завершити будівництво та ввести в експлуатацію його планують до кінця 2023-го.

Ділянка довжиною 62 км буде пролягати на території Болгарії. Софія планує завершити будівництво до кінця жовтня. У планахБелграда завершити будівництво у межах країни до осені.

Зазначається, що трубопровід частково фінансований за рахунок допомоги Європейського Союзу. Газогін дасть Сербії доступ до неросійських поставок з Південного газового коридору і терміналів СПГ в Греції і Туреччині. Він також диверсифікує маршрути, які з'єднують Болгарію з європейською газовою мережею.

Українці у Польщі другі за обсягом витрат серед іноземців, - дослідження

вівторок, 3 жовтень 2023, 16:30

У другому кварталі 2023 року українці у Польщі витратили 1,77 млрд злотих (14,73 млрд грн), що на 300 млн злотих більше, ніж за аналогічний період минулого року. Згідно з даними аналітичного центру міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal...

Відома мережа в Україні втратила ключову ліцензію - заявили про закриття 53 АЗС

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:30

В Україні закрили 53 АЗС мережі Avantage7, яка позиціює себе як "паливний дискаунтер", заявили у самій мережі. Компанія втратила ліцензію на роздрібну торгівлю паливом для зазначеної кількості станцій. Водночас ЗМІ повідомляють, що заправки продовжують...