Несподівано: В Україні знизилася ціна на популярний продукт - є в кожному холодильнику

В Україні після Великодня і травневих свят впала ціна на курячі яйця. Правда, подешевшали вони не суттєво. Так, наприклад, в магазинах і на ринках їх вартість знизилася на 9%. Про це розповіли в "Сніданку з 1+1", передають Патріоти України.

У Мінекономіки повідомили, що прогнози експертів з приводу того, що ціна на курячі яйця сильно знизиться після свят не виправдалися.

Виробники скаржаться, що великі торгові мережі скуповують продукт за оптовою вартістю - десять гривень за десяток. А ось споживачам реалізовують за завищеними. Тобто націнка для пересічного українця в магазині - колосальна.

Зараз найдорожчі яйця стоять в центральній частині країни. Десяток яєць обійдеться від 26 гривень. Така ж ситуація і в столиці, тут ціни менше 25 гривень не знайдеш. На Західній Україні можна знайти найнижчу ціну за цей продукт - від 20 гривень за десяток.

Довоєнного долара в Україні вже не буде ніколи: У Раді розповіли про майбутнє курсу валют

вівторок, 7 лютий 2023, 10:30

Курс долара в Україні вже ніколи не повернеться до рівня, який був до повномасштабного вторгнення Росії (28,7 грн/$). При цьому причин для різкої девальвації також немає, заявив глава комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гет...

Ринок оживає: В Україні збільшилася кількість вакансій у лютому - названо п'ять найбільш затребуваних фахівців

вівторок, 7 лютий 2023, 9:26

Кількість вакансій в Україні у січні 2023 року вперше з початку війни збільшилась. На фоні масових звільнень та безробіття в країні багато фахівців стали затребуваними. На сьогоднішній день знайти роботу з легкістю можуть менеджери з продажів, продавці...