Незважаючи на мораторій! Тарифи на комуналку в Україні зросли: Які послуги подорожчали найбільше

В Україні тарифи на комунальні послуги за рік зросли на 6% порівняно з показником попереднього року. Найбільше - на 24,6% - зросла вартість утримання та ремонту житла. Прибирання сміття подорожчало на 15,3%, каналізація - на 14,9%. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, передають Патріоти України.

Вартість водопостачання підвищилася на 12%. Гаряча вода та опалення зросли в ціні не так помітно – на 0,2%, а управління багатоквартирними будинками – на 3,2%. Зі свого боку тариф на газ знизився на 0,3%, а ціна на електроенергію не змінилася.

Багато інших послуг та товарів для українців теж стали дорожчими. Наприклад, предмети домашнього вжитку, побутова техніка та утримання житла виросли в ціні аж на 26,5%. До того ж охорона здоров'я теж значно подорожчала – на 19,9%. Фармацевтична продукція, медтовари та обладнання злетіли в ціні на 21,9%, амбулаторні послуги – на 16,7%.

У півтора-два рази: Українцям розповіли, як зміняться тарифи на газ після опалювального сезону

середа, 29 березень 2023, 11:27

Україна завершує опалювальний сезон із великим запасом газу у сховищах. Порівняно з довоєнним періодом у країні знизилося споживання енергоресурсів. Тому наступного опалювального сезону ми можемо обійтися газом власного видобутку. Однак тарифи на газ д...

В Україні за лічені дні перерахують тарифи: Як зміняться суми у платіжках і що буде далі

середа, 29 березень 2023, 8:50

Українців з квітня чекають нові тарифи на воду: підвищення пройде у два етапи. У результаті в середньому сім'я платитиме за водопостачання на 30-70 грн на місяць більше. При цьому рішення про зростання цін на електроенергію відстрочили: до 1 травня не ...