"Нічого, що між нами війна?": Російський "МіГ" у хмельницькому суді домігся стягнення 5 млн руб. з заводу “Укроборонпрому”

В “Укроборонпромі” заявили, що “Міг” включена в санкційний список, згідно українського закону “про санкції”.

Господарський суд Хмельницької області підтримав країни-агресора в суперечці між підприємством “Красилівський агрегатний завод” (входить до складу ДП “Укроборонпром”), і “Російської літакобудівної корпорації” Міг”. Про це повідомляється на сайті держконцерну, передають Патріоти України.

“Рішення було прийнято 18 квітня суддями Смаровоз М. В., Виноградова Ст. Ст. і Гладюк Ю., за результатами розгляду судової справи №924/774/18”, – йдеться в повідомленні.

Український суд повністю задовольнив позовні вимоги російської компанії і присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів на користь “МіГ”, який є одним з основних підприємств російської військової промисловості.

В “Укроборонпромі” заявили, що “Міг” включена в санкційний список, згідно українського закону “про санкції”. Крім того, українські обмеження синхронізовані з аналогічними санкціями США і ЄС проти РФ.

“Держконцерн буде оскаржувати рішення Господарського суду Хмельницької області у суді вищої інстанції”, – підкреслюється в повідомленні.

"Сьогодні все знаходиться в стані гострої кризи. Особливо в районі Перської затоки, куди США перекинули ударну бойову групу", - експерт про загрозу великої війни

понеділок, 27 травень 2019, 8:52

На Близькому Сході розвивається конфлікт між США та Іраном. Сполучені Штати збільшують свою військово-морську присутність у Перській затоці, а Іран пообіцяв топити американські кораблі, в разі можливих провокацій. Чим може закінчиться протистояння, роз...

Скільки українців хочуть бути керівниками на роботі: Названо шокуючу цифру (інфографіка, відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:38

Де два козаки - там три гетьмани. Приказка ця давня, але від того її актуальність не втрачається. Бо замість того, аби працювати, українці хочуть керувати. Причому - не більшість, а тотальна більшість з нас. Деталі - у цифрах, повідомляють Патріоти Укр...