Німеччина готова підтримати санкції проти "Сбербанку" та нафтового сектора РФ, - Bloomberg

Німеччина готова підтримати прагнення ЄС ввести санкції проти російського Ощадбанку, щоб покарати країну-окупанта за повномасштабне вторгнення в Україну. Дотепер країна була одним з головних противників обмежень. Про це пише агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, передають Патріоти України.

Обмеження увійдуть в шостий пакет санкцій, який буде введений вже на цьому тижні. Він буде також включати поетапне ембарго на російську нафту. Це стане відповіддю на припинення Росією постачання газу до Польщі та Болгарії.

Раніше Німеччина виступала проти зусиль Євросоюзу накласти санкції на найбільший російський банк Сбербанк і російський енергетичний сектор. На цей банк припадає більша частина роздрібних депозитів в Росії.

Згідно з документами, з якими ознайомилися журналісти Bloomberg, Берлін був занепокоєний тим, що можливі санкції проти Сбербанку призведуть до порушення фінансових операцій, пов'язаних з енергетикою. Але в останні тижні Німеччина наростила альтернативні постачання енергоресурсів і тепер готується підтримати поетапну заборону на російську нафту.

До речі, США вже повністю ввели блокувальні санкції проти "Сбербанку". Великобританія заборонила банку проводити платежі в фунтах стерлінгів через свою фінансову систему. Також були введені персональні санкції проти генерального директора банку Германа Грефа.

Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...

США уникли катастрофічного дефолту - президент Байден

неділя, 28 травень 2023, 14:54

Президент США Джо Байден досягнув принципової домовленості з Конгресом щодо підвищення ліміту держборгу, що дозволить країні нівелювати загрозу дефолту. Про це повідомляє пресслужба Білого дому, передають Патріоти України. Зазначається, що Байден і спі...