Німеччина готова підтримати санкції проти "Сбербанку" та нафтового сектора РФ, - Bloomberg

Німеччина готова підтримати прагнення ЄС ввести санкції проти російського Ощадбанку, щоб покарати країну-окупанта за повномасштабне вторгнення в Україну. Дотепер країна була одним з головних противників обмежень. Про це пише агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, передають Патріоти України.

Обмеження увійдуть в шостий пакет санкцій, який буде введений вже на цьому тижні. Він буде також включати поетапне ембарго на російську нафту. Це стане відповіддю на припинення Росією постачання газу до Польщі та Болгарії.

Раніше Німеччина виступала проти зусиль Євросоюзу накласти санкції на найбільший російський банк Сбербанк і російський енергетичний сектор. На цей банк припадає більша частина роздрібних депозитів в Росії.

Згідно з документами, з якими ознайомилися журналісти Bloomberg, Берлін був занепокоєний тим, що можливі санкції проти Сбербанку призведуть до порушення фінансових операцій, пов'язаних з енергетикою. Але в останні тижні Німеччина наростила альтернативні постачання енергоресурсів і тепер готується підтримати поетапну заборону на російську нафту.

До речі, США вже повністю ввели блокувальні санкції проти "Сбербанку". Великобританія заборонила банку проводити платежі в фунтах стерлінгів через свою фінансову систему. Також були введені персональні санкції проти генерального директора банку Германа Грефа.

Купівля квартири в Європі: Скільки доведеться відкладати, щоби придбати житло у країнах ЄС

понеділок, 30 січень 2023, 12:30

Мешканцю Польщі, щоб купити собі квартиру площею 50 квадратних метрів, доведеться відкладати майже всю свою зарплату упродовж 7 років. І то за умови, що його заробіток - не нижчий за середній по країні. Це - не найкращий показник у ЄС, проте й не найгі...

Яйця в Україні продаватимуть по-новому: Які з'являться і навіщо введуть класи

понеділок, 30 січень 2023, 10:50

В Україні Міністерство аграрної політики планує змінити вимогу до курячих яєць. Перед продажем їх мають поділити на класи, вагу. Про це йдеться у проєкті наказу, опублікованому на сайті Мінагро, передають Патріоти України. Так, яйця курячі хочуть поділ...