Німеччина лише останнім часом провела курс інтеграції для 100 тис. біженців. Найближчими місяцями курс пройде така сама кількість осіб. Насамперед це українці, які намагаються адаптуватися до німецького ринку праці, передають Патріоти України.
Ті, хто пройшов інтеграційний курс, мають якнайшвидше отримати досвід роботи та здобути подальшу кваліфікацію, йдеться у повідомленні міністерства праці та соціальних справ. Протягом останніх місяців центри зайнятості прийняли та подбали про велику кількість біженців з України.
"Після початкового етапу орієнтації та базового оволодіння німецькою мовою тепер необхідно залучити більше біженців на роботу після інтеграційного курсу з працевлаштування. Тому уряд Німеччини знову активізує свої зусилля щодо швидкої та стійкої інтеграції біженців на ринку праці", – йдеться у повідомленні.
Для ефективного виходу на ринок праці біженці після закінчення інтеграційного курсу повинні регулярно ходити до центрів зайнятості і консультуватися. Зазвичай працевлаштовуються з рівнем володіння мовою B1 або A2. У планах співробітництва визначаються шляхи інтеграції (наприклад, кваліфікація, пов'язана з працевлаштуванням та вивчення мови) з урахуванням індивідуального потенціалу та потреб.
Центри зайнятості та агенції з працевлаштування допомагають полегшити випускникам інтеграційних курсів та роботодавцям пошук один одного. З цією метою розширюються галузеві "кампанії зі зіставлення" з галузевими та освітніми партнерами, такі як ярмарки вакансій.
"Успішна інтеграція на ринку праці найкраще досягається тоді, коли всі залучені сторони об'єднуються. Як спеціальний посланець я бачу більше можливостей для того, щоб об'єднати різних учасників ринку праці, координувати з ними спільні дії, а також випробувати нові шляхи та рішення", – зазначає Даніель Терценбах, керівник регіонів Федерального агентства зайнятості.
Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев пояснив, наскільки Україна наблизилася до євроінтеграції. На його думку, Україна досягла значних успіхів на шляху до Європейського Союзу. Про це Данило Гетманцев сказ...
Після змін до Бюджету-2025, якими додається 412,4 млрд грн на сектор нацбезпеки і оборони, фінансовий ресурс на сектор складе 2,6 трлн грн. Це 31,1% від прогнозованого ВВП на цей рік. І Україна вже кілька років стабільно займає перше місце у світі за ц...