Німеччина припиняє фінансову допомогу для українських біженців: Стало відомо, кому саме, чому і як

Уряд Німеччини, зіткнувшись із великою кількістю українських біженців, які відмовляються від пропозицій щодо працевлаштування, розглядає можливість припинення фінансової підтримки для цієї групи осіб. Згідно з останніми даними, 77% українських біженців, що перебувають у Німеччині, висловлюють намір залишитися в країні протягом наступних двох років, передають Патріоти України.

Про це йдеться на сайті Федерального відомства з питань міграції та біженців. У новій ініціативі, яка ще перебуває на стадії розгляду, передбачається припинення фінансової допомоги українським біженцям, які не виявляють зацікавленості у працевлаштуванні.

Влада намагається стимулювати економічну активність цієї категорії мігрантів через пропозиції роботи, а в разі відмови розглядається можливість скорочення або повного припинення соціальної підтримки. Ця ініціатива призначена не лише для зниження бюджетних витрат, а й для сприяння інтеграції біженців у німецьке суспільство.

Окрім цього, федеральний міністр праці та соціальних справ Хубертус Гейл разом із спеціальним комісаром з питань інтеграції біженців на ринку праці Даніелем Терценбахом та послом України в Німеччині Олексієм Макєєвим звернулися до українських біженців із закликом активно шукати роботу. Їхнє спільне звернення наголошує на важливості працевлаштування для успішної інтеграції в німецьке суспільство та закликає мігрантів використовувати свій досвід і знання для підтримки рідної країни у майбутньому.

Водночас українським біженцям надається підтримка в пошуку роботи, інформаційні ресурси та консультації щодо підготовки резюме та співбесіди. Зокрема, 77% біженців, які перебувають у Німеччині, планують залишитися у країні протягом наступних двох років. Це свідчить про їхню впевненість у подальшому житті в Німеччині та готовність до інтеграції в місцеве суспільство.

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...