Німецький конкурент АТБ ще до відкриття своєї мережі продовольчих магазинів вже зваблює українців низькими цінами на якісний одяг

Мережа Lidl вже відкрила для українців можливість купувати товари, включно з одягом за дуже низькими цінами. Німецька компанія тільки-но готується відкрити супермаркети в Україні, але недорогі товари вже можна купити онлайн, зазначають Патріоти України.

Мережа супермаркетів Lidl має велику популярність у країнах Євросоюзу. Найближчим часом компанія готується вийти на український ринок та може скласти конкуренцію магазинам АТБ.

Поки що українським споживачам Lidl пропонує велику кількість товарів за максимально низькими цінами. Наприклад, в інтернет-магазині Lidl можна купити джинси за 179 гривень або сукню за 99 гривень. Одяг доступний у кількох розмірах, доставку здійснюють поштові оператори України.

Німецький рітейлер закуповує товари великими партіями безпосередньо у виробників, тому на полицях магазинів Lidl ціни значно нижчі, ніж в інших мережах. Єдиний мінус супермаркетів Lidl, який у майбутньому буде виправлений, це обмежений перелік продукції.

Якщо рітейлер з Німеччини вдасться вирішити проблему невеликого вибору товарів, до якого звикли споживачі, то він зможе обійти на українському ринку не тільки АТБ, а й інші мережі супермаркетів.

ПриватБанк готує подарунок для пенсіонерів - власникам деяких карток виплатять по 20 тис. грн

вівторок, 31 січень 2023, 8:32

Державний ПриватБанк оголосив про проведення акції, під час якої пенсіонери, яких обслуговує цей банк, можуть отримати подарунки. Як подарунок, вони отримають одноразову виплату у розмірі 20 тисяч гривень. Переможців визначатимуть лише серед військових...

"Київстар" різко піднімає тарифи, хоча мережа ловить не завжди: Скільки доведеться викласти з 1 лютого

вівторок, 31 січень 2023, 7:43

З 1 лютого 2023 року мобільний оператор Київстар перегляне вартість своїх тарифних планів. Як повідомляють у компанії, подорожчання, зокрема, торкнеться абонентів, які використовують деякі тарифи з популярних лінійок Київстар ТБ і "Все разом", передают...