Німецький конкурент АТБ ще до відкриття своєї мережі продовольчих магазинів вже зваблює українців низькими цінами на якісний одяг

Мережа Lidl вже відкрила для українців можливість купувати товари, включно з одягом за дуже низькими цінами. Німецька компанія тільки-но готується відкрити супермаркети в Україні, але недорогі товари вже можна купити онлайн, зазначають Патріоти України.

Мережа супермаркетів Lidl має велику популярність у країнах Євросоюзу. Найближчим часом компанія готується вийти на український ринок та може скласти конкуренцію магазинам АТБ.

Поки що українським споживачам Lidl пропонує велику кількість товарів за максимально низькими цінами. Наприклад, в інтернет-магазині Lidl можна купити джинси за 179 гривень або сукню за 99 гривень. Одяг доступний у кількох розмірах, доставку здійснюють поштові оператори України.

Німецький рітейлер закуповує товари великими партіями безпосередньо у виробників, тому на полицях магазинів Lidl ціни значно нижчі, ніж в інших мережах. Єдиний мінус супермаркетів Lidl, який у майбутньому буде виправлений, це обмежений перелік продукції.

Якщо рітейлер з Німеччини вдасться вирішити проблему невеликого вибору товарів, до якого звикли споживачі, то він зможе обійти на українському ринку не тільки АТБ, а й інші мережі супермаркетів.

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...

"Північні потоки" померли назавжди? У Німеччині припускають, що труби вже не полагодять

середа, 28 вересень 2022, 16:58

Три труби російського газопроводу "Північний потік" і не введений в експлуатацію "Північний потік-2" можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі. Західні країни називають це актом саботажу з боку РФ, ...