Німці беруть реванш у Ілона Маска: Mercedes-Benz показав електрокар Vision EQXX із запасом ходу в 1000 кілометрів

Прем'єра концепт-кара запланована на 3 січня.

Німецький автовиробник опублікував нове тизерне зображення повністю електричного прототипу Vision EQXX, оголосивши дату його презентації. Головною особливістю електромобіля є величезний запас ходу в реальних умовах – до 1000 кілометрів, що наразі є головною біллю для конкурентів, зазначають Патріоти України.

Перший анонс Vision EQXX відбувся ще наприкінці 2020 року, а в липні цього року виробник показав другий шматочок машини. А тепер член ради директорів Daimler AG Маркус Шефер поділився у LinkedIn третім тизером автомобіля, а також розкрив деякі нові подробиці про нього.

За словами Шефера, Vision EQXX – це автомобіль компактного класу, який може проїхати 1000 км на одному заряді в реальних умовах. Посадовець додав, що Vision EQXX також матиме надзвичайний показник споживання кіловат-годин на 100 км на звичайній швидкості на шосе. Щільність енергії в акумуляторах приблизно на 20% більша, ніж в EQS.

Mercedes-Benz також зосередився на тому, щоб зробити Vision EQXX максимально ефективним в аеродинаміці, тому коефіцієнт опору повітрю у нього буде навіть нижчим, ніж в EQS.

З візуальної точки зору, цей тизер показує, що Vision EQXX матиме світлодіодні фари та світлодіодну панель спереду. Він також позбавлений традиційних дзеркал, матиме скульптурний капот і світлодіодні задні ліхтарі.

Виробник автомобілів не підтвердив, що Vision EQXX породить серійний варіант, але навіть якщо це не так, технології, які він демонструє, безсумнівно, знайдуть свій шлях у майбутніх електромобілях від трипроменевої зірки.

Справа Порошенка: "Притягнення до відповідальності колишніх високопосадовців - світова практика", - Снєгирьов

четвер, 27 січень 2022, 23:00

Також зауважу, що притягнення до кримінальної відповідальності колишніх чиновників, якщо для цього дійсно є підстави, – нормальна загальносвітова практика. Політичні переслідування чи боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади? Про справу Порошенка ос...

Є проблеми, але "Січ-2-30" знову вийшов на зв'язок: КБ "Південне" пояснило, що відбувається з супутником, на котрий Україна покладала стільки надій

четвер, 27 січень 2022, 22:51

Чи зможе "Січ" вийти у штатний режим роботи, розробники наразі не повідомляють. Новітній український супутник "Січ-2-30", попри проблеми, які виникли через деякий час після виходу на орбіту, тримає зв'язок із Центром космічного зв'язку України. Це підт...