Норвегія визначилась з забороною продажів автівок з двигунами внутрішнього згоряння

Протягом найближчих 7-8 місяців Норвегія може повністю перейти на електрокари

Останній бензиновий автомобіль буде проданий в Норвегії в квітні 2022 року, хоча влада країни раніше прогнозувала відмовитися від бензинових авто лише в 2025 році, повідомляють Патріоти України з посиланням на NAF.

Аналізуючи щомісячні дані Ради за інформацією про дорожній рух (OFV) з 2017 року до вересня 2021 року аналітики з Норвезької автомобільної федерації (NAF) прийшли до висновку, що жителі країни активно скуповують саме електромобілі. Так, на 15 популярних машин, в Норвегії тільки одна трапляється з ДВЗ.

"При цьому купівельна спроможність норвежців практично не змінилася і навіть трохи зросла", - зазначають фахівці.

Водночас, фахівці зазначають, що повна відмова від машин, які працюють на викопному паливі в Норвегії може статися пізніше.

"Електрифікація повинна торкнутися не тільки легкових автомобілів і громадського транспорту, але великогабаритних тягачів і будівельної техніки. Декарбонізація таких моделей може зайняти більше часу через обмежений вибір і високу вартість", - пояснили експерти.

Нові виплати від держави: Ось кому нарахують 1000 грн і як отримати

четвер, 25 червень 2026, 19:24

Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...

Українське зерно могло стати платою за "Шахеди" для Росії: Спливли подробиці поставок до Ірану

четвер, 25 червень 2026, 19:10

Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...