Нова енергія: Презентовано найкомпактніший водневий генератор у світі

GEH2 оснащений водневими паливними елементами Toyota.

Французька інноваційна компанія Energy Observer Developments (EODev) презентувала свій наземний водневий електрогенератор GEH2. Система може безперервно виробляти 80 тис Вт електроенергії без забруднення навколишнього середовища, викидів вуглекислого газу і дрібних вуглецевих частинок, - повідомляє H2-View, передають Патріоти України.

GEH2, зібраний і випробуваний компанією Eneria, оснащений водневими паливними елементами останнього покоління від Toyota, і на сьогоднішній день є найбільш ефективним і найбільш компактним водневим електрогенератором на світовому ринку - його площа всього 4 кубічних метра.

Генератор, розроблений стартапом EODev, відповідає цілям французької водневої стратегії на період до 2030 року, яка була оприлюднена два тижні тому. Уряд Франції виділяє на реалізацію даної стратегії 7 млрд євро.

Хіти тижня. Долар розвернеться на 180 градусів після виборів: Еексперти спрогнозували, що буде з гривнею

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 0:10

В Україні після першого туру місцевих виборів почнеться плавне зміцнення гривні. Рух долара розвернеться на 180 градусів, а валюта опуститься до позначки близько 28,2 грн/$, передають Патріоти України. Як і чому зміниться вартість валюти . Долар колив...

З архіву ПУ. В Україні викрили аферу з широко розрекламованим утеплювачем фасадів

четвер, 29 жовтень 2020, 23:55

Цей засіб ізоляції активно використовується вже 13 років. При цьому утеплюють їм навіть школи.​. Коефіцієнт теплопровідності популярного утеплювача виявився завищений в 22 рази. Про це на своїй сторінці в Фейсбук 12 жовтня 2019 року написав інженер Дми...