Нова енергія: В Австралії побудують завод з виробництва "зеленого" водню

Завод буде використовувати енергію тільки сонця і вітру.

Австралійська компанія Infinite Blue Energy вибрала провідну світову консалтингову компанію в області енергетики Xodus Group (головний офіс - у Великобританії) для проведення початкового етапу робіт з будівництва першого в Австралії заводу з виробництва 100% екологічно чистого водню, - повідомляє H2 View, передають Патріоти України.

Передбачається, що завод буде побудований в околицях Джералдтон (штат Західна Австралія, місто знаходиться на кордоні океану і пустелі Вікторія). Вартість проекту - 300 млн доларів, підприємство буде виробляти 25 тонн зеленого водню в день за допомогою сонячних і вітрових електростанцій.

Xodus Group повинна дати попередню оцінку впливу нового заводу на навколишнє середовище, місцеву флору і фауну. «Infinite Blue Energy знаходиться на передньому краї зеленої енергетики Австралії, і ми раді підтримати їх, використовуючи весь наш досвід і знання», - сказала головний консультант з навколишнього середовища в Xodus Group Наомі Керпена.

Суперечить ринку: У РФ істерично відреагували на умову України щодо "Північного потоку-2"

четвер, 17 червень 2021, 18:15

Вимоги української сторони щодо запуску газопроводу "Північний потік-2" суперечать принципам ринкової економіки. І умови треба обговорювати зі сторонами цього проекту. Про це на брифінгу заявила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, передають...

Екс-чиновницю "ПриватБанку" заочно арештували. Її хочуть оголосити в міжнародний розшук

четвер, 17 червень 2021, 15:59

Вищий антикорупційний суд заочно арештував колишню керівницю одного з підрозділів ПриватБанку. Тепер правоохоронці можуть оголосити підозрювану у причетності до розкрадання коштів ПриватБанку в міжнародний розшук. Про це повідомило Національне антикору...