Нова енергія: В Австралії побудують завод з виробництва "зеленого" водню

Завод буде використовувати енергію тільки сонця і вітру.

Австралійська компанія Infinite Blue Energy вибрала провідну світову консалтингову компанію в області енергетики Xodus Group (головний офіс - у Великобританії) для проведення початкового етапу робіт з будівництва першого в Австралії заводу з виробництва 100% екологічно чистого водню, - повідомляє H2 View, передають Патріоти України.

Передбачається, що завод буде побудований в околицях Джералдтон (штат Західна Австралія, місто знаходиться на кордоні океану і пустелі Вікторія). Вартість проекту - 300 млн доларів, підприємство буде виробляти 25 тонн зеленого водню в день за допомогою сонячних і вітрових електростанцій.

Xodus Group повинна дати попередню оцінку впливу нового заводу на навколишнє середовище, місцеву флору і фауну. «Infinite Blue Energy знаходиться на передньому краї зеленої енергетики Австралії, і ми раді підтримати їх, використовуючи весь наш досвід і знання», - сказала головний консультант з навколишнього середовища в Xodus Group Наомі Керпена.

Не все погано: В Україні на третину обвалилася ціна на овочі "борщового набору"

вівторок, 1 грудень 2020, 22:01

В Україні за рік ціна на традиційну п’ятірку «борщових» овочів знизилася на 30% — до 32,42 грн., повідомляють Патріоти України. Так, у жовтні цього року овочі борщового набору коштували 32,42 грн, тоді як у жовтні минулого року — 46,4 грн, тож за рік о...

Зеленський разом з Радою зірвав облік для бізнесу, або Як українців прирекли на бідність, а МВФ обдурили, - експерти

вівторок, 1 грудень 2020, 14:58

В Україні за пропозицією президента Володимира Зеленського облік обороту фізичних осіб-підприємців (ФОП) перенесли на рік, до 1 січня 2022 року. У результаті такого рішення в тіні можуть залишитися сотні тисяч ФОП, які вже перевищують ліміти оборотів і...