"Нова глава" в історії компанії: Rolls-Royce анонсував створення серійного електрокара (фото)

У середу, 29 вересня, Rolls-Royce пообіцяв зробити "історичне оголошення" щодо свого першого електрокара, випуск якого очікується до 2030 року. Про це пише Autocar, передають Патріоти України.

Це була перша гучна заява про електрифікацію британського бренду розкішних автомобілів з того часу, як генеральний директор Торстен Мюллер-Схил підтвердив, що компанія не розроблятиме гібрид, а відразу перейде від ДВС до електроакумуляторів.

Rolls-Royce заявила, що розробляє електричні двигуни з 2011 року, коли з'явилася єдина електроверсія Phantom з двома силовими агрегатами на задній осі. Компанія обіцяє "наступну главу" у своєму переході до виробництва електромобілів, і передбачається, що оголошення стосуватиметься серійного електрокара.

Росія висунула очікувану умову поставок додаткового газу Європі - Bloomberg

четвер, 21 жовтень 2021, 21:29

Росія сигналізує країнам Європи, що поставки російського газу не будуть збільшені до тих пір, поки європейський регулятор не дасть дозвіл на введення в експлуатацію "Північного потоку - 2". Про це повідомляє американське інформаційне агентство Bloomber...

"Кровосісі" розгледіли "крівопісі": Азаров заявив, що Україна вперше за 30 років почала імпортувати яйця з Білорусі

четвер, 21 жовтень 2021, 20:28

Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що вперше за 30 років незалежності Україна почала імпортувати курячі яйця із сусідньої Білорусі. На своїй сторінці в Facebook Азаров поміркував над тим, що станеться з цінами на продукти харчування найб...