"Нова Lada Granta - це справжня "машина-вбивця": Росіяни незадоволені авто вітчизняного виробництва

ЗМІ вже писали про спрощені правила для автомобілів російського виробництва, які легалізують відсутність деяких важливих елементів безпеки. Перші автівки з'являться вже скоро і вони дійсно здатні вбивати. Що ж про це думають росіяни? Віктор з промовистим прізвищем Похмєлкін – співголова партії Ліберальна Росія і голова "Руху автомобілістів Росії". В ефірі радіостанції "Говорит Москва" він різко висловився про спрощену версію Lada Granta, яка буде позбавлена цілого ряду важливих і звичних для конкурентів систем. Автомобіль збираються випустити вже наступного місяця, у червні, повідомляють Патріоти України.

Машина-вбивця

За словами Похмєлкіна, нова Lada Granta – це справжня "машина-вбивця".

Річ у тім, що вона не матиме:

  • ABS (антиблокувальної системи).
  • ESP (системи контролю стійкості автомобіля).
  • Блоку "ЕРА-ГЛОНАСС".
  • Штатної мультимедійної системи.
  • Але найголовніше не дорахуються подушок безпеки.
  • Крім того, машини отримають старе кермо від вже знятої з виробництва моделі Kalina.

"Вибачте, це хіба сучасний автомобіль? Що це таке — машина без подушок безпеки? Це машина-вбивця. Я вважаю, що треба просто забороняти такі машини випускати, якщо ми вважаємося цивілізованою країною. Машини без подушок безпеки, без ABS випускати не можна. Це моя принципова думка. Тому що в таких машинах люди гинуть у шість разів частіше, ніж в забезпечених подушками безпеки. Це статистика, перевірена і доведена. І в багатьох країнах це узаконено", – бідкається пан Похмєлкін.

За словами так званого ліберала, відсутність подушок безпеки в автомобілі – це регрес і повернення на десятиліття назад. До того ж нові Lada Granta матимуть застарілі двигуни ВАЗ-11182 зниженого екологічного класу.

Норвегія розглядає питання щодо постачання газу Україні

субота, 2 липень 2022, 5:47

Ця країна забезпечує Європі близько 20% потреб у природному газі. Уряд Норвегії та представники видобувних компаній цієї країни розглянуть питання щодо можливості постачання природного газу Україні. Про це сказав прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стер...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...