
Говорити про стабілізацію ситуації на валютному ринку України поки зарано, однак після початку відновлення економіки сильне зміцнення гривні зашкодить вітчизняним експортерам. Таку думку виданню "Сьогодні" висловив економіст і фінансовий аналітик Олексій Кущ, передають Патріоти України.
"Це не в інтересах економіки на етапі відновлення. Тому я не думаю, що в Україні можлива якась глибока відновна ревальвація", - зазначає експерт.
За прогнозом Куща, в найближчі пів року до нинішнього курсу може додатися девальвація в 15%, тому восени він може вирости до 40 гривень за долар. Він також сумнівається, що вітчизняна валюта зміцниться вище 30 гривень за долар.
"Мало того, що це неможливо, це ще й не бажано. Тому що відновлення економіки – це підвищений попит на імпорт, насамперед технологічний та інвестиційний. Плюс нам потрібно буде підтримувати своїх експортерів, для чого потрібна невелика плавна девальвація", - зазначає економіст.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...