
Говорити про стабілізацію ситуації на валютному ринку України поки зарано, однак після початку відновлення економіки сильне зміцнення гривні зашкодить вітчизняним експортерам. Таку думку виданню "Сьогодні" висловив економіст і фінансовий аналітик Олексій Кущ, передають Патріоти України.
"Це не в інтересах економіки на етапі відновлення. Тому я не думаю, що в Україні можлива якась глибока відновна ревальвація", - зазначає експерт.
За прогнозом Куща, в найближчі пів року до нинішнього курсу може додатися девальвація в 15%, тому восени він може вирости до 40 гривень за долар. Він також сумнівається, що вітчизняна валюта зміцниться вище 30 гривень за долар.
"Мало того, що це неможливо, це ще й не бажано. Тому що відновлення економіки – це підвищений попит на імпорт, насамперед технологічний та інвестиційний. Плюс нам потрібно буде підтримувати своїх експортерів, для чого потрібна невелика плавна девальвація", - зазначає економіст.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...