Нова реальність: Економіст розповів, коли курс долара може зрости до 40 грн

Говорити про стабілізацію ситуації на валютному ринку України поки зарано, однак після початку відновлення економіки сильне зміцнення гривні зашкодить вітчизняним експортерам. Таку думку виданню "Сьогодні" висловив економіст і фінансовий аналітик Олексій Кущ, передають Патріоти України.

"Це не в інтересах економіки на етапі відновлення. Тому я не думаю, що в Україні можлива якась глибока відновна ревальвація", - зазначає експерт.

За прогнозом Куща, в найближчі пів року до нинішнього курсу може додатися девальвація в 15%, тому восени він може вирости до 40 гривень за долар. Він також сумнівається, що вітчизняна валюта зміцниться вище 30 гривень за долар.

"Мало того, що це неможливо, це ще й не бажано. Тому що відновлення економіки – це підвищений попит на імпорт, насамперед технологічний та інвестиційний. Плюс нам потрібно буде підтримувати своїх експортерів, для чого потрібна невелика плавна девальвація", - зазначає економіст.

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...

Локальних аварій стане більше: Українцям пояснили, як ускладнення погодних умов впливає на ситуацію з енергопостачанням

вівторок, 29 листопад 2022, 11:22

Генеральний директор компанії YASNO Сергій Коваленко розповів, яким чином ускладнення погодних умов впливає на ситуацію з енергопостачанням. Про це він повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, коментуючи питання про те, в якому стані на тепер ене...