Заходи, котрі окупаційна адміністрація вжила, для заміщення електрики, що надходила з України вичерпують себе. Мільйони переселенців з "материкової" Росії та нові військові бази окупантів зжирають наявні резерви не лише води

«Влада» анексованого Криму бояться серйозного дефіциту електроеергіі вже в найближчому майбутньому. Про це повідомив «міністр» палива і енергетики Криму Євген Рукавишников, зазначають Патріоти України.
За його словами, «влада» вже зафіксували зростання надмірного споживання електроенергії і, за їх припущенням, вже до 2030 року нестача електроенергії може досягти 350 МВт.
«Зростання споживання електроенергії в Криму і Севастополі склав в рік збільшення майже на 8 млн кіловат-годин. Станом на 20 травня 2021 року також ще продовжує спостерігатися зростання споживання в енергосистемі. Щодо рівня минулого року - більш ніж на 10% », - стверджує Рукавишников.
Він вважає, що на рубежі 2020 і 2021 років Крим досяг історичного максимуму перетікання по Енергоміст з Краснодарського краю - 1,6 млн мегават при власної генерації в 1,3 млн мегават.
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...