Нова стара напасть: ​Окупанти в Криму доросли до нового рівня дефіциту електроенергії

Заходи, котрі окупаційна адміністрація вжила, для заміщення електрики, що надходила з України вичерпують себе. Мільйони переселенців з "материкової" Росії та нові військові бази окупантів зжирають наявні резерви не лише води

«Влада» анексованого Криму бояться серйозного дефіциту електроеергіі вже в найближчому майбутньому. Про це повідомив «міністр» палива і енергетики Криму Євген Рукавишников, зазначають Патріоти України.

За його словами, «влада» вже зафіксували зростання надмірного споживання електроенергії і, за їх припущенням, вже до 2030 року нестача електроенергії може досягти 350 МВт.
«Зростання споживання електроенергії в Криму і Севастополі склав в рік збільшення майже на 8 млн кіловат-годин. Станом на 20 травня 2021 року також ще продовжує спостерігатися зростання споживання в енергосистемі. Щодо рівня минулого року - більш ніж на 10% », - стверджує Рукавишников.
Він вважає, що на рубежі 2020 і 2021 років Крим досяг історичного максимуму перетікання по Енергоміст з Краснодарського краю - 1,6 млн мегават при власної генерації в 1,3 млн мегават.

Нові виплати від держави: Ось кому нарахують 1000 грн і як отримати

четвер, 25 червень 2026, 19:24

Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...

Українське зерно могло стати платою за "Шахеди" для Росії: Спливли подробиці поставок до Ірану

четвер, 25 червень 2026, 19:10

Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...