Нова стара напасть: ​Окупанти в Криму доросли до нового рівня дефіциту електроенергії

Заходи, котрі окупаційна адміністрація вжила, для заміщення електрики, що надходила з України вичерпують себе. Мільйони переселенців з "материкової" Росії та нові військові бази окупантів зжирають наявні резерви не лише води

«Влада» анексованого Криму бояться серйозного дефіциту електроеергіі вже в найближчому майбутньому. Про це повідомив «міністр» палива і енергетики Криму Євген Рукавишников, зазначають Патріоти України.

За його словами, «влада» вже зафіксували зростання надмірного споживання електроенергії і, за їх припущенням, вже до 2030 року нестача електроенергії може досягти 350 МВт.
«Зростання споживання електроенергії в Криму і Севастополі склав в рік збільшення майже на 8 млн кіловат-годин. Станом на 20 травня 2021 року також ще продовжує спостерігатися зростання споживання в енергосистемі. Щодо рівня минулого року - більш ніж на 10% », - стверджує Рукавишников.
Він вважає, що на рубежі 2020 і 2021 років Крим досяг історичного максимуму перетікання по Енергоміст з Краснодарського краю - 1,6 млн мегават при власної генерації в 1,3 млн мегават.

Надбавки для пенсіонерів: Ось хто може отримати до 570 грн до виплати

вівторок, 23 червень 2026, 18:58

Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...

Якщо бракує страхового стажу: Українцям пояснили, чи можна його докупити

вівторок, 23 червень 2026, 18:44

Українці продовжують отримувати пенсійні виплати. Щороку в Україні зростає кількість років страхового стажу, які необхідні для виходу на пенсію за віком. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) у Волинській області розповіли, чи можна док...