Заходи, котрі окупаційна адміністрація вжила, для заміщення електрики, що надходила з України вичерпують себе. Мільйони переселенців з "материкової" Росії та нові військові бази окупантів зжирають наявні резерви не лише води

«Влада» анексованого Криму бояться серйозного дефіциту електроеергіі вже в найближчому майбутньому. Про це повідомив «міністр» палива і енергетики Криму Євген Рукавишников, зазначають Патріоти України.
За його словами, «влада» вже зафіксували зростання надмірного споживання електроенергії і, за їх припущенням, вже до 2030 року нестача електроенергії може досягти 350 МВт.
«Зростання споживання електроенергії в Криму і Севастополі склав в рік збільшення майже на 8 млн кіловат-годин. Станом на 20 травня 2021 року також ще продовжує спостерігатися зростання споживання в енергосистемі. Щодо рівня минулого року - більш ніж на 10% », - стверджує Рукавишников.
Він вважає, що на рубежі 2020 і 2021 років Крим досяг історичного максимуму перетікання по Енергоміст з Краснодарського краю - 1,6 млн мегават при власної генерації в 1,3 млн мегават.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...