​Нове слово в перевезеннях: Toyota презентувала надважку вантажівку Hino XL8, що працює на водні (фотофакти)

Японська компанія Hino Trucks, яка є відділенням корпорації Toyota, на виставці ACT Expo 2021 в місті Лонг-Біч штату Каліфорнія представила прототип водневого автомобіля Hino XL8 (клас 8 – це надважкі вантажівки) , повідомляють Патріоти України з посиланням на H2 View.

Ринок великовантажних транспортних засобів активізує свої зусилля з декарбонізації. І Hino Trucks оголосила про те, що вона готує важкий електричний вантажний автомобіль на водневих паливних елементах, ще в жовтні 2020 року.

«Дивно, чого наша команда змогла домогтися за відносно короткий період часу. Я впевнений, що наші клієнти будуть надзвичайно вражені цією електричною вантажівкою на водневих паливних елементах. Ми з нетерпінням чекаємо можливості перевірити продуктивність, надійність і ефективність Hino XL8», – сказав старший віцепрезидент по роботі з клієнтами американського підрозділу Hino Trucks Гленн Елліс.

«Завдяки нашому оголошенню про Project Z в жовтні минулого року ми викликали значний інтерес з боку клієнтів, і тепер у нас є щось відчутне, щоб показати їм прототип водневої вантажівки», – сказав у свою чергу старший віцепрезидент з продажу автомобілів і запчастин Hino Trucks Боб Петц.

Собівартість вже виросла до 30-32 грн.за кілограм: В Україні може злетіти ціна на цукор

четвер, 28 жовтень 2021, 20:28

Найближчим часом в Україні може сильно зрости ціна на цукор. Зараз собівартість популярного продукту вже досягла 30-32 гривень за один кілограм, а відпускна ціна на заводах становить від 35 до 40 гривень за кілограм. Експерти прогнозують зростання цін,...

Переказати гроші зможуть не всі! "ПриватБанк" встановив обмеження на поповнення карток

четвер, 28 жовтень 2021, 20:07

Українці зіткнулися з обмеженнями на поповнення банківського рахунку до Приватбанку. Ліміт встановлений на цілий місяць, і якщо його досягти, то покласти гроші на картку буде неможливо, передають Патріоти України. На сайті Мінфін клієнтка ПриватБанк н...