Нові "брати" поставили: У Росію завезли сосиски, заражені африканською чумою

Партія зараженої продукції була поставлена в Росію в кінці березня.

У РФ завезли сосиски з Китаю з вірусом АЧС. Ілюстрація: соцмережі.

У Росії в Забайкальському краї в сосисках, які завезли з Китаю, виявили вірус африканської чуми свиней, повідомляють Патріоти України.

За інформацією Россільгоспнагляду, партія зараженої продукції була поставлена в Росію в кінці березня. Товар не мав супровідних ветеринарних документів, що свідчать про походження та безпеку вантажу, повідомляє прес-служба регіонального управління по ветеринарному нагляду.

Продукція була вилучена і перевірена. В результаті досліджень виявлено генетичний матеріал вірусу африканської чуми свиней. Зазначимо, що АЧС не становить небезпеки для людей. Основний шлях передачі збудника – це безпосередній контакт тварин між собою (хворої та здорової) та перенос збудника від хворої до здорової тварини через посередника, в ролі якого найчастіше виступає людина.

В два рази дорожче "Аерофлоту": "Свинку Пеппу" продали за кругленьку суму

субота, 24 серпень 2019, 0:22

Мультсеріал перекладено більше, ніж на 40 мов, він транслюється в 180 країнах. Американський виробник іграшок Hasbro купить канадську компанію Entertainment One, що володіє правами на мультсеріал «Свинка Пеппа», за 4 мільярди доларів. Про це повідомляє...

Окупанти "покращили життя": У Криму забили на сполох через ситуацію із портами

п’ятниця, 23 серпень 2019, 20:59

Загальна кредиторська заборгованість Севастопольського порту становить 79 млн рублів (30 млн гривень). У Криму окупаційний уряд Севастополя виділив 54 млн рублів (20,6 млн гривень) субсидій для нормалізації роботи міського морського порту, передають Па...