Нові "брати" поставили: У Росію завезли сосиски, заражені африканською чумою

Партія зараженої продукції була поставлена в Росію в кінці березня.

У РФ завезли сосиски з Китаю з вірусом АЧС. Ілюстрація: соцмережі.

У Росії в Забайкальському краї в сосисках, які завезли з Китаю, виявили вірус африканської чуми свиней, повідомляють Патріоти України.

За інформацією Россільгоспнагляду, партія зараженої продукції була поставлена в Росію в кінці березня. Товар не мав супровідних ветеринарних документів, що свідчать про походження та безпеку вантажу, повідомляє прес-служба регіонального управління по ветеринарному нагляду.

Продукція була вилучена і перевірена. В результаті досліджень виявлено генетичний матеріал вірусу африканської чуми свиней. Зазначимо, що АЧС не становить небезпеки для людей. Основний шлях передачі збудника – це безпосередній контакт тварин між собою (хворої та здорової) та перенос збудника від хворої до здорової тварини через посередника, в ролі якого найчастіше виступає людина.

Чому СРСР програв США в космічній місячній гонці, - американський експерт

неділя, 26 травень 2019, 22:24

СРСР мав всі шанси перемогти. Але гра була закінчена до кінця 1968-го. Навіть із запізнілим стартом по частині Місяця космонавти могли першими зробити місячну посадку, пише Air & Space: "Але до кінця 1968-го гра була закінчена", передають Патріоти Укра...

Куди штовхає країну Коломойський: "Знову дефолт? Чим обернуся "кінець епохи бідності" по-аргентинськи", - журналіст

неділя, 26 травень 2019, 21:19

Уряд проринкових технократів, "хрестовий похід" президента проти корупціонерів, підтримка США і рекордний кредит від МВФ не врятували Аргентину від економічної рецесії. Що ж тоді казати про Україну в її теперишніх реаліях? Які уроки має винести Україна...