
В Івано-Франківській області готуються до відновлення видобутку солі на Долинському родовищі. Про це повідомив міський голова Долинської територіальної громади Іван Дирів. "Нарешті, після десятиліть занепаду, є надія на повернення колишньої слави Долинській солі", - зазначив Дирів, передають Патріоти України.
Наразі триває робота над відновленням видобутку солі з родовища: розробляють проєкт та проводять оцінку впливу на довкілля.
У розробці проєкту майбутнього солевиварювального заводу беруть участь фахівці Державного інституту основної хімії "НІОХІМ". Очікується, що підприємство буде сучасним, екологічно безпечним і ефективним.
"Відновлення видобутку солі в Долині – це не просто економічний проєкт. Це символ відродження, повернення до історичних коренів та відкриття нових горизонтів для регіону", – зазначив Дирів.
Долинське родовище є одним із найстаріших в Україні. Сіль там почали видобувати ще в десятому столітті. До середини 20 століття Долинський солевиварювальний комбінат був одним із найбільших підприємств міста.
На ринку в Україні періодично спостерігаються справжні «аномалії», коли ціни на овочі чомусь значно зростають. При цьому ціла низка продуктів може подорожчати до кінця літа на 20%, передають Патріоти України. Про це повідомив під час брифінгу в Media C...
В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...