Новий удар! Підвищення тарифів на світло готують вже з червня - в Міненерго розкрили плани

З червня українське населення може очікувати зростання тарифів на електроенергію, хоча точні цифри поки що не встановлені. Підвищення тарифів обговорюється, проте остаточного рішення щодо їхнього розміру ще не ухвалено. Про це в вівторок, 21 травня, в ефірі єдиного телемарафону сказав заступник міністра енергетики Микола Колісник.

"До кінця місяця (травня. – Ред.) діє чинний тариф. Здійснюються розрахунки щодо продовження спеціальних обов'язків та умов спеціальних обов'язків на різних цінах. Але вони ґрунтуються в першу чергу на тому, що населення повинно бути в змозі оплачувати, щоб це були посильні тарифи. І друге, ці тарифи мають сприяти проведенню ремонтної кампанії", – пояснив він.

За його словами, нові тарифи могли б вже запрацювати з травня, однак Кабінет міністрів вирішив затримати це ще на один місяць. У 2023 році з підвищенням тарифу до 2,64 грн/кВт-год. Україна змогла додати 3 ГВт потужності в енергосистему. Проте, Колісник зауважив, що такий крок є важливим, однак, остаточного рішення щодо конкретної ціни немає.

Відповідаючи на запитання щодо можливого подвоєння тарифів, заступник міністра впевнено відповів: "Рішення, впевнений, буде збалансованим, щоб той крок був посильним для населення". Таким чином, доки уряд продовжує розглядати питання тарифів, громадяни України сподіваються на раціональне та соціально виправдане рішення.

В Росії та Білорусі очікується гострий дефіцит популярних фруктів

середа, 12 червень 2024, 20:02

Весняні заморозки та град завдали значної шкоди російському та білоруському садівництву, особливо сильно постраждали груша та яблуко. Портал EastFruit повідомляє, що в окремих регіонах втрати досягають 70% врожаю, передають Патріоти України. Якщо казат...

Одна заява - 10 послуг: У "Дії" запускають велике нововведення для бізнесу

середа, 12 червень 2024, 18:56

На порталі "Дія" запустили нововведення для бізнесу. Це нова комплексна послуга "е-Підприємець", передають Патріоти України з посиланням на віце-прем'єра з цифрової трансформації Михайла Федорова у Telegram та портал "Дія". "е-Підприємець" - це сервіс...