Новий валютний режим в Україні: Як відреагував ринок і чи буде офіційний і "чорний" курс

Нацбанк скасовує фіксований курс і переходить до режиму керованої гнучкості. Як вже відреагував валютий ринок і на чого очікувати українцям далі, розповів голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

Він пояснив, що цей перехід зумовлений певною стабілізацією макрофінансової ситуації в Україні і погоджений з МВФ про зняття тих валютних обмежень, які тимчасово вводились Національним банком на початку війни. За словами Гетманцева, готівково-валютний ринок відреагував на таке рішення НБУ десь на плюс 15-20 копійок, тобто відреагував мляво.

Чи будуть існувати два курси: офіційний і "чорний"

"Немає жодних потрясінь, немає жодних таких якихось карколомних наслідків для готівкового курсу. Тому є рішення є обґрунтованим, рішення є абсолютно обрахованим. На сьогодні, безперечно, будь-яких передумов для існування двох курсів немає і їх не буде. Курс буде ринковий і готівково-валютний курс буде залежати від безготівкового валютного курсу і буде зумовлюватися ним", – підсумував нардеп.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Крабового салату не буде? Відомий виробник морепродуктів пішов з Росії

субота, 20 квітень 2024, 21:30

Литовська компанія з виробництва й торгівлі рибою та іншими продуктами Viciunu grupe нарешті йде з російського ринку. Власник марки крабових паличок VIČI продав свій завод у РФ та інші підприємства, які використовували для бізнес-діяльності, передають...