Обійшов всіх: ЗМІ назвали мільярдера, статки якого у 2023 році ростуть із рекордною швидкістю

Статки очільника американської корпорації Meta Platforms Марка Цукерберга цьогоріч виросли на $44,3 млрд. Це найбільший і найшвидший ріст у порівнянні з іншими мільярдерами. Про це повідомило агентство Bloomberg, передають Патріоти України.

Як зазначається, акції Metastock різко зросли на тлі скорочення видатків та запланованих нових продуктів. «Минулого року Марк Цукерберг пішов ва-банк заради метавсесвіту і був готовий на багато що заради домінування у віртуальній реальності. І це коштувало йому чималих грошей», – ідеться в матеріалі.

За даними видання, у якийсь момент статки Цукерберга впали більш ніж на $100 млрд, що є приголомшливим показником як для міленіала, який лише кілька років тому був третьою найбагатшою людиною у світі.

Досі Цукерберг був зосереджений на фізичному світі – спочатку скоротив витрати у своїй Meta Platforms Inc., а тепер працює над реальним конкурентом Twitter Ілона Маска, уточнює Bloomberg.

Так, платформа Instagram Meta планує запустити мережу, яка стане конкурентом Twitter, наступного місяця. За словами людей, обізнаних у цьому питанні, текстовий застосунок уже тестується зі знаменитостями та впливовими людьми.

У Латвії заборонять перебування автомобілів з номерами Росії та Білорусі

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:30

Міністерство юстиції Латвії подасть до Сейму законопроект, який заборонятиме перебування в країні автомобілів із реєстраційними номерами Росії та Білорусі. . Як повідомляє профільне відомство, даний законопроект дасть змогу країні легально конфісковува...

Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги від ЄС на суму 1,5 мільярда євро

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:57

Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги від Європейського союзу на суму 1,5 мільярда євро. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він зазначив, що загалом бюджетна підтримка ЄС у 2023 році вже становить 13,5 млрд євро.Загальна ...