Обіцяли ж віддати останні штани за КримНаш: Криза доходів відкинула росіян у 2007-й рік

З точки зору купівельної спроможності працюючого населення РФ останні 8 років виявилися для економіки втраченими.

Поки Росстат рапортує про стійке зростання середніх зарплат, а уряд святкує перемогу над тривав п'ять років падінням рівня життя, в перерахунку на долари купівельна спроможність російського населення залишається на рівнях 13-річної давності. За даними Росстату, за січень-вересень 2019 року витрати російських компаній і установ на оплату праці персоналу зросли на 6,8% - від 24,3 до 26,1 трильйона рублів, передають Патріоти України.

У реальному вираженні - з урахуванням інфляції - зростання було майже удвічі скромнішим, а загальний фонд оплати праці в економіці тільки зараз повернувся до рівнів 2013 року, зазначає в огляді у вівторок Райффайзенбанк.
З точки зору купівельної спроможності працюючого населення останні 8 років виявилися для економіки втраченими: з урахуванням злетів-падінь рівень витрат на оплату праці коливався приблизно навколо одного значення - 32,5 трлн рублів на рік.
Якщо ж фонд оплати праці підрахувати в доларах, то його поточний обсяг - близько 540 млрд доларів на рік - як і раніше майже на 30% нижче докризового. Більш того, в перерахунку на тверду валюту зарплати відповідають рівню 2007 року.

Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби (відео)

середа, 26 лютий 2020, 23:51

Максимальна відстань, яку може пролетіти безпілотник, становить близько 60 км. Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби. Тестування проводилося в спільному повітряному просторі в префектурі Нагасакі і було визнано успішним. Пр...

Скрепи позеленіють від заздрощів: У США з нафти навчилися робити алмази

середа, 26 лютий 2020, 23:16

Щоб синтезувати алмази, дослідницька група почала з трьох типів порошку, витягнутих з поверхні танкерів, що перевозять нафту. Геологи зі Стенфордського університету зробили алмаз з нафти. Звучить як алхімія, але за умов правильного балансу вмісту речов...