Обіцянки - цяцянки: Іпотечна програма Зеленського згинула у навалі кризи, - банкір

Українські банки будуть піднімати ставки за депозитами і кредитами.

Голова «Укргазбанку» Кирило Шевченко заявив, що в боротьбі за ресурси банки почнуть піднімати ставки за депозитами, а відповідно і ставки за кредитами. Про це він заявив в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Шевченко зазначив, що заявлену урядом іпотеку зі ставкою 12% не варто чекати цього року. «Ми вже впритул підходили до заявлених 12% в іпотеці. Почала працювати програма «Доступні кредити 5-7-9%»... Зробили свою програму, у нас іпотека коштувала 15,5%. Більш того, навіть підготували ряд пропозицій і передали їх уряду, щоб зробити іпотеку на рівні 10%.На жаль, поки не очікуємо подальшого зниження ставок.

Зараз банки через конкуренцію за ресурси фізичних та юридичних осіб малого та середнього бізнесу почнуть піднімати ставки за депозитами. Відповідно почнуть рости ставки по кредитах. Природно, в умовах падаючого курсу гривні важко розраховувати на стабільну і низьку ставку за гривневим депозитом», - пояснює голова «Укргазбанку». Як повідомлялося, третій тиждень поспіль банки в Україні підвищують відсоткові ставки за депозитами.

Хіти тижня. Коломойський працює: Імпорт електроенергії з РФ і Білорусі потрібно відновити, - НКРЕКП

понеділок, 1 червень 2020, 10:00

Як при цьому Україна роками обходилась без такого "костиля" до появи лобіста Героса, як і моральність "торгівлі на крові" у некритичній для виживання енергетики царині регулятор не коментує. Нацкомісія з енергетики і тарифів (НКРЕКП) виступає за віднов...

Українці замість пенсії можуть отримувати допомогу: Юрист розкрив деталі гучного закону

понеділок, 1 червень 2020, 8:38

Українці, які не виконали вимоги щодо стажу, можуть в період до 31 грудня 2020 року оформити матеріальну допомогу. Про це йдеться в роз'ясненнях на юридичному порталі, передають Патріоти України. Для цього у службу соцзахисту за місцем реєстрації необх...