Обмежувальна планка G7 у $60 тепер неактуальна: Ціна на російську нафту різко обвалилася

Через падіння цін на нафтових ринках вартість провідної російської нафти марки Urals вперше з липня впала нижче ліміту, встановленого "Великою сімкою". Про це пише Bloomberg.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній

13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.

Зазначається, що ціна на Urals з балтійського порту Приморськ знизилася до 56,15 доларів за барель, а з порту Новоросійськ у Чорному морі – до 56,55 доларів за барель.

Із липня вся основна російська нафта торгувалася вище 60 доларів. При цьому різниця між експортною та імпортною цінами збільшилася, що свідчить про те, що більша частина торгівлі російською нафтою переходить до рук посередників і транспортних фірм, які часто залишаються анонімними.

Чому падають ціни на нафту?

Зниження цін на паливо відбувається попри нещодавню обіцянку країн ОПЕК+, серед яких і Росія, скоротити видобуток у першому кварталі 2024 року. Така тенденція потягнула вниз і ціну на Urals, яка торгується з дисконтом.

У Раді розповіли, коли почнеться робота над підвищенням податків, на які хочуть збільшити ставки

середа, 29 травень 2024, 8:50

Остаточні параметри значного збільшення ставок деяких основних податків (ПДВ та військового збору) в Україні будуть відомі після червня. При цьому активна робота над підвищенням податків може розпочатися вже у липні. Про це повідомив нардеп від "Голосу...

Бодяга, недолив та і не тільки: Куюн пояснив небезпечність пальнго на "дешевих заправках"

середа, 29 травень 2024, 7:27

Основні фактори низької вартості пального на АЗС, які торгують "дешевим" пальним, – низька якість, недолив та несплата податків. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук директор Консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн. "Якість (читай бодяга). Лаб...