Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України.

Як кажуть чиновники, на жаль, не всі пенсіонери вчасно проходять необхідну ідентифікацію (і в деяких випадках це призводить до затримок у нарахуванні та виплаті пенсій).

Раніше повідомлялося, що ті пенсіонери, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи до 24 лютого 2022 року, мали пройти обов'язкову фізичну ідентифікацію до кінця березня. Ті ж, хто її не пройшов, залишилися без виплат у квітні.

Однак, кажуть урядовці, Пенсійний фонд накопичуватиме кошти на пенсійному рахунку особи, доки процес підтвердження не відбудеться.

При цьому українців запевняють, що особи, які не встигли пройти в зазначений термін ідентифікацію, мають право відновити виплати. Для цього таки доведеться пройти процес підтвердження особи. Відтак, щойно процедура завершиться, кошти нарахують на рахунок пенсіонера.

Зокрема, пройти ідентифікацію можна за кількома варіантами:

  • Особисто звернутися до відділення "Ощадбанку" або відвідати сервісний центр Пенсійного фонду.
  • Скористатися особистим кабінетом на веб-порталі Пенсійного фонду.
  • Використати відеозв'язок для зв'язку зі співробітником Пенсійного фонду.
  • Звернутися до дипломатичної установи України за кордоном.

Відключення світла будуть чи ні? В "Укренерго" дали прогноз на 26 травня

неділя, 26 травень 2024, 12:30

У неділю, 26 травня, відключень електроенергії в Україні не прогнозується. Про це повідомила пресслужба Національної енергетичної компанії "Укренерго". "26 травня протягом доби в усіх регіонах України обмеження споживання для побутових та промислових с...

В Україні зміняться умови виходу на пенсію - ось скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

неділя, 26 травень 2024, 11:57

Від 2025 року вихід на пенсію для українців стане складнішим. Не кожен зможе дозволити собі вийти на заслужений відпочинок у 60 років через посилення вимог. Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України. Наприклад, 2023 року для виходу на засл...