Одержувач субсидії може втратити на неї право та потрапити під великий штраф: Як цього уникнути

Сім'ям, яким було призначено житлову субсидію, нагадують, що вони повинні не забувати інформувати органи соцзахисту, якщо купують квартиру, будинок, автомобіль або переходять із групи безробітних до категорії одержувачів доходу, передають Патріоти України.

Сім'я позбудеться права на субсидію, але не буде оштрафована та внесена до «чорного списку», і її не змусять повернути неправомірно отримані виплати. Про це йдеться у роз'ясненні від обласної влади.

Повідомляти органи соцзахисту про обставини, що змінилися в сім'ї субсидіантів, необхідно протягом 30 днів. Потрібно готуватися самому відмовитися від субсидії у разі:

  • купівлі нового автомобіля (не старше п'яти років);
  • купівлі другого автомобіля не старше 15 років);
  • купівлі землі;
  • купівлі квартири (будинку), іншого нерухомого майна (за невеликими винятками) ;
  • купівлі цінних паперів;
  • появи на депозиті понад 100 тис. грн.

Крім того, протягом 30 днів необхідно подати інформацію органам соцзахисту, якщо змінився склад сім'ї, кількість зареєстрованих у житлі. Якщо особи отримали субсидію як непрацюючі, необхідно інформувати про працевлаштування або появу нових джерел доходу.

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...