Одержувач субсидії може втратити на неї право та потрапити під великий штраф: Як цього уникнути

Сім'ям, яким було призначено житлову субсидію, нагадують, що вони повинні не забувати інформувати органи соцзахисту, якщо купують квартиру, будинок, автомобіль або переходять із групи безробітних до категорії одержувачів доходу, передають Патріоти України.

Сім'я позбудеться права на субсидію, але не буде оштрафована та внесена до «чорного списку», і її не змусять повернути неправомірно отримані виплати. Про це йдеться у роз'ясненні від обласної влади.

Повідомляти органи соцзахисту про обставини, що змінилися в сім'ї субсидіантів, необхідно протягом 30 днів. Потрібно готуватися самому відмовитися від субсидії у разі:

  • купівлі нового автомобіля (не старше п'яти років);
  • купівлі другого автомобіля не старше 15 років);
  • купівлі землі;
  • купівлі квартири (будинку), іншого нерухомого майна (за невеликими винятками) ;
  • купівлі цінних паперів;
  • появи на депозиті понад 100 тис. грн.

Крім того, протягом 30 днів необхідно подати інформацію органам соцзахисту, якщо змінився склад сім'ї, кількість зареєстрованих у житлі. Якщо особи отримали субсидію як непрацюючі, необхідно інформувати про працевлаштування або появу нових джерел доходу.

Підвищення неминуче? Стало відомо, як зростуть платіжки за світло з новим тарифом на електроенергію

неділя, 28 травень 2023, 11:30

В Україні, ймовірно, вже з 1 червня буде новий тариф на електроенергію для побутових споживачів. Він буде єдиним для всіх, без диференціації за обсягами споживання. Експерти вже порахували, як зміняться платіжки за світло з новим тарифом. Про це написа...

Українці масово скаржаться на блокування рахунків: Як вчинити боржнику, щоб не залишитись без грошей

неділя, 28 травень 2023, 9:42

Українцям почали масово блокувати рахунки за борги. Багато громадян, які заборгували за кредитами, комунальними платежами або не сплатили штрафи, після блокування рахунків опинились абсолютно без грошей. Люди скаржаться, що їм немає на що жити, передаю...