Однак розслаблятися зарано: В ООН заявили про зниження світових цін на продовольство

Світові ціни на продовольство знизились у липні, після рекордного зростання, інформують Патріоти України.

Як пише Голос Америки, про це свідчить Світовий Індекс продовольства, який публікує Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO).

"Зниження цін на продовольство з дуже високих рівнів є гарною новиною, особливо коли йдеться про доступ до їжі", - заявив головний економіст FAO Максімо Тореро.

Новини про домовленість щодо українського зерна стали важливим фактором такого зниження, прокоментували в організації. Світові ціни на пшеницю в липні знизились на 14,5%, а на кукурудзу - на 10,7% частково в результаті домовленості про розблокування експорту зерна з портів Чорного моря, а також через збір врожаю в північній півкулі.

Однак є велика непевність щодо подальшої динаміки цін, зокрема через високі ціни на добрива, які впливають на прогнози врожаю та добробут фермерів, негативний світовий прогноз та рух валют. За словами Тореро, все це створює серйозну напругу для світової глобальної безпеки.

Не потрібно скуповувати долар: У Нацбанку розповіли українцям, як зберегти гроші

вівторок, 9 серпень 2022, 9:45

Національний банк України закликає українців не купувати долари і використовувати інші способи для збереження власних заощаджень - банківський депозит або покупка державних облігацій. Про це в інтерв'ю порталу "Главком" сказала перша заступник голови п...

Плани Путіна щодо переорієнтації економіки РФ на Китай приречені на провал: У The Spectator назвали причини

вівторок, 9 серпень 2022, 6:58

Плани російського президента Володимира Путіна щодо переорієнтації економіки РФ насамперед на Китай позбавлені як економічного, так і практичного сенсу. Бодай тому, що у 2021 році Росія експортувала до Китаю лише 16,5 млрд куб. м газу - що не йде в жод...