Окупанти на захоплених територіях змушують українців безкоштовно працювати на полях

У Мелітополі Запорізької області, який тимчасово захопили російські окупанти, українців відправляють на примусові безкоштовні роботи. Для цього використовують як привід порушення "законів". Про це повідомляє місцеве видання РІА-Мелітополь. Так, журналісти зазначають, що відстежили в соцмережах як мінімум чотири подібні випадки, передають Патріоти України.

Кожної ночі скрута наростає: В "Республике Крым" та "городе федерального значения" Севастополі окупанти запровадили режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру"

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:00

На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...

Ціни на нафту різко впали: Як ринок реагує на відновлення постачань через Ормузьку протоку

п’ятниця, 26 червень 2026, 14:04

Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...