
У Криму окупаційний уряд Севастополя виділив 54 млн рублів (20,6 млн гривень) субсидій для нормалізації роботи міського морського порту, передають Патріоти України.
"Дані кошти будуть направлені на фінансове забезпечення поточної діяльності підприємства, погашення витрат по сплаті податків, укладення договору страхової відповідальності перевізника, а також на ремонт рухомого складу", – повідомив "в. о. директора Департаменту економічного розвитку" Елімдар Ахтємов.
За його словами, загальна кредиторська заборгованість порту становить 79 млн рублів (30 млн гривень). Водночас "в. о. віце-губернатора" Володимир Базаров заявив, що у Севастопольського морського порту утворилася значна заборгованість перед ресурсопостачальними компаніями.
У зв'язку з цим завод "Вимпел", чий майданчик розташований на території порту, зіткнувся з обмеженнями в постачанні ресурсів. "Давайте проведемо переговори з ресурсопостачальними організаціями з проханням не подавати в суд. Треба прорахувати, скільки коштів необхідно, щоб погасити заборгованість підприємства, можливо, виплатити додаткову субсидію. Вийти з пропозиціями і на Міністерство транспорту, оскільки порт у нас виконує і соціальну функцію по перевезенню пасажирів у місті", – резюмував "тимчасово виконуючий обов'язки губернатора" Севастополя Михайло Развожаєв.
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...