Окупанти "покращили життя": У Криму забили на сполох через ситуацію із портами

Загальна кредиторська заборгованість Севастопольського порту становить 79 млн рублів (30 млн гривень).

Севастопольський морський порт. Фото: Крим.Реалії.

У Криму окупаційний уряд Севастополя виділив 54 млн рублів (20,6 млн гривень) субсидій для нормалізації роботи міського морського порту, передають Патріоти України.

"Дані кошти будуть направлені на фінансове забезпечення поточної діяльності підприємства, погашення витрат по сплаті податків, укладення договору страхової відповідальності перевізника, а також на ремонт рухомого складу", – повідомив "в. о. директора Департаменту економічного розвитку" Елімдар Ахтємов.

За його словами, загальна кредиторська заборгованість порту становить 79 млн рублів (30 млн гривень). Водночас "в. о. віце-губернатора" Володимир Базаров заявив, що у Севастопольського морського порту утворилася значна заборгованість перед ресурсопостачальними компаніями.

У зв'язку з цим завод "Вимпел", чий майданчик розташований на території порту, зіткнувся з обмеженнями в постачанні ресурсів. "Давайте проведемо переговори з ресурсопостачальними організаціями з проханням не подавати в суд. Треба прорахувати, скільки коштів необхідно, щоб погасити заборгованість підприємства, можливо, виплатити додаткову субсидію. Вийти з пропозиціями і на Міністерство транспорту, оскільки порт у нас виконує і соціальну функцію по перевезенню пасажирів у місті", – резюмував "тимчасово виконуючий обов'язки губернатора" Севастополя Михайло Развожаєв.

Джерело: Крим.Реалії

"Зміцнення гривні - це погано", - економісти

субота, 14 грудень 2019, 5:45

В останні дні гривня продовжує стрімко зміцнюватися. У Національному банку України пояснюють, що на курс впливають надходження валюти від експортерів, а прем’єр-міністр Олексій Гончарук тим часом перераховує позитивні моменти від зміцнення гривні. Одна...

Не тільки бойові дрони: Туреччина замовила в України двигун для своєї крилатої ракети

п’ятниця, 13 грудень 2019, 20:59

Компанія вже має досвід співпраці з турецькою стороною. В ході візиту Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова у Запоріжжя він відвідав ДП “Івченко-Прогрес” де йому продемонстрували діючи замовлення, с...