Окупанти "покращили життя": У Криму забили на сполох через ситуацію із портами

Загальна кредиторська заборгованість Севастопольського порту становить 79 млн рублів (30 млн гривень).

Севастопольський морський порт. Фото: Крим.Реалії.

У Криму окупаційний уряд Севастополя виділив 54 млн рублів (20,6 млн гривень) субсидій для нормалізації роботи міського морського порту, передають Патріоти України.

"Дані кошти будуть направлені на фінансове забезпечення поточної діяльності підприємства, погашення витрат по сплаті податків, укладення договору страхової відповідальності перевізника, а також на ремонт рухомого складу", – повідомив "в. о. директора Департаменту економічного розвитку" Елімдар Ахтємов.

За його словами, загальна кредиторська заборгованість порту становить 79 млн рублів (30 млн гривень). Водночас "в. о. віце-губернатора" Володимир Базаров заявив, що у Севастопольського морського порту утворилася значна заборгованість перед ресурсопостачальними компаніями.

У зв'язку з цим завод "Вимпел", чий майданчик розташований на території порту, зіткнувся з обмеженнями в постачанні ресурсів. "Давайте проведемо переговори з ресурсопостачальними організаціями з проханням не подавати в суд. Треба прорахувати, скільки коштів необхідно, щоб погасити заборгованість підприємства, можливо, виплатити додаткову субсидію. Вийти з пропозиціями і на Міністерство транспорту, оскільки порт у нас виконує і соціальну функцію по перевезенню пасажирів у місті", – резюмував "тимчасово виконуючий обов'язки губернатора" Севастополя Михайло Развожаєв.

Джерело: Крим.Реалії

Відставка голови НБУ стала шоком: У Мінфіні пояснили, чому Україна не буде випускати євробонди

четвер, 2 липень 2020, 15:40

Україна відмовилася від випуску євробондів на 1,7 млрд доларів, оскільки новина про відставку Якова Смолія (голови Нацбанку) стала шоком. Рішення про відмову приймалося сьогодні вранці. Про це на брифінгу розповів міністр фінансів Сергій Марченко, пере...

Економіка під загрозою? Після заяви про відставку Смолія МВФ нагадав Україні про транш

четвер, 2 липень 2020, 10:58

Незалежність Національного банку України перебуває у центрі програми, що підтримується Міжнародним валютним фондом. Про це повідомила пресслужба МВФ. "Ми зауважили заяву про звільнення, подану головою НБУ Смолієм. Під його керівництвом, в Україні досяг...