Окупанти "покращили життя": У Криму забили на сполох через ситуацію із портами

Загальна кредиторська заборгованість Севастопольського порту становить 79 млн рублів (30 млн гривень).

Севастопольський морський порт. Фото: Крим.Реалії.

У Криму окупаційний уряд Севастополя виділив 54 млн рублів (20,6 млн гривень) субсидій для нормалізації роботи міського морського порту, передають Патріоти України.

"Дані кошти будуть направлені на фінансове забезпечення поточної діяльності підприємства, погашення витрат по сплаті податків, укладення договору страхової відповідальності перевізника, а також на ремонт рухомого складу", – повідомив "в. о. директора Департаменту економічного розвитку" Елімдар Ахтємов.

За його словами, загальна кредиторська заборгованість порту становить 79 млн рублів (30 млн гривень). Водночас "в. о. віце-губернатора" Володимир Базаров заявив, що у Севастопольського морського порту утворилася значна заборгованість перед ресурсопостачальними компаніями.

У зв'язку з цим завод "Вимпел", чий майданчик розташований на території порту, зіткнувся з обмеженнями в постачанні ресурсів. "Давайте проведемо переговори з ресурсопостачальними організаціями з проханням не подавати в суд. Треба прорахувати, скільки коштів необхідно, щоб погасити заборгованість підприємства, можливо, виплатити додаткову субсидію. Вийти з пропозиціями і на Міністерство транспорту, оскільки порт у нас виконує і соціальну функцію по перевезенню пасажирів у місті", – резюмував "тимчасово виконуючий обов'язки губернатора" Севастополя Михайло Развожаєв.

Джерело: Крим.Реалії

У скреп буде істерика: "Північний потік-2" на межі зриву

вівторок, 17 вересень 2019, 11:25

Російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України "Північний потік-2" будує корабель Solitaire. Будівництво уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка не дала дозволу на прокладання трубопроводу, передають Патріоти Ук...

Casus belli? "Что будет с ценами на нефть в случае войны в Персидском заливе", - експерт

вівторок, 17 вересень 2019, 10:29

"Casus belli? США винят Иран в нападении на нефтяные заводы Саудовской Аравии. По сведениям американцев, 19 целей поражены дронами и крылатыми ракетами, причем, удары нанесены с севера и северо-запада, то есть с территорий Ирана, Ирака и/или северной ч...