
Пілотний проєкт е-гривні планують запустити вже до кінця цього року. А в обіг цифрова валюта в Україні увійде в 2023 році. Про це міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів YouTube-каналу "Бегущий Банкир", повідомляють Патріоти України з посиланням на Мінфін.
"Два тижні тому була зустріч з головою Нацбанку, де презентували дорожню карту, яка вже погоджена і Нацбанком, і Мінфіном, і нами.
В цьому році ми запустимо пілот — вже три компанії пішли розробляти електронну гривню. Будемо обирати, хто найкраще розробить", — сказав Федоров.
Урядовець також розповів, що першими випробують на собі е-гривню працівники Мінцифри — їм будуть платити заробітну плату на електронні гаманці.
Раніше повідомляли, що у Мінцифрі можуть провести експеримент щодо виплати заробітної плати співробітникам міністерства в електронній гривні. Але тоді називались інші строки.
Також у грудні в Нацбанку інформували, що наразі триває процедура реєстрації торговельної марки "е-гривня".
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...