Олігархів не колише, або Подарунок Гетманцеву та всім, хто сплачує дрібні податки: Мінцифри назвало терміни запуску е-гривні

Вже три компанії розробляють електронну гривню

Пілотний проєкт е-гривні планують запустити вже до кінця цього року. А в обіг цифрова валюта в Україні увійде в 2023 році. Про це міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів YouTube-каналу "Бегущий Банкир", повідомляють Патріоти України з посиланням на Мінфін.

"Два тижні тому була зустріч з головою Нацбанку, де презентували дорожню карту, яка вже погоджена і Нацбанком, і Мінфіном, і нами.

В цьому році ми запустимо пілот — вже три компанії пішли розробляти електронну гривню. Будемо обирати, хто найкраще розробить", — сказав Федоров.

Урядовець також розповів, що першими випробують на собі е-гривню працівники Мінцифри — їм будуть платити заробітну плату на електронні гаманці.

Раніше повідомляли, що у Мінцифрі можуть провести експеримент щодо виплати заробітної плати співробітникам міністерства в електронній гривні. Але тоді називались інші строки.

Також у грудні в Нацбанку інформували, що наразі триває процедура реєстрації торговельної марки "е-гривня".

Податки для ФОПів перерахують: Скільки вимагатимуть з підприємців у 2024 році

понеділок, 25 вересень 2023, 19:30

В Україні у 2024 році у два етапи підвищать мінімальну зарплату, до 8000 грн. Це призведе до зміни частини податків, зокрема мінімального розміру єдиного соціального внеску (ЄСВ), який сплачують усі ФОПи (фізособи-підприємці), передають Патріоти Україн...

Українцям не планують підвищувати мінімальну зарплату до кінця 2023 року: У чому річ

понеділок, 25 вересень 2023, 18:57

До кінця 2023 року українцям можуть не підвищити мінімальну зарплату з 6700 до 7250 гривень. Це пов’язано зі складною економічною ситуацію в Україні та негативним впливом війни на економіку, передають Патріоти України. Так, Мінфін та роботодавці виступ...