
Пілотний проєкт е-гривні планують запустити вже до кінця цього року. А в обіг цифрова валюта в Україні увійде в 2023 році. Про це міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів YouTube-каналу "Бегущий Банкир", повідомляють Патріоти України з посиланням на Мінфін.
"Два тижні тому була зустріч з головою Нацбанку, де презентували дорожню карту, яка вже погоджена і Нацбанком, і Мінфіном, і нами.
В цьому році ми запустимо пілот — вже три компанії пішли розробляти електронну гривню. Будемо обирати, хто найкраще розробить", — сказав Федоров.
Урядовець також розповів, що першими випробують на собі е-гривню працівники Мінцифри — їм будуть платити заробітну плату на електронні гаманці.
Раніше повідомляли, що у Мінцифрі можуть провести експеримент щодо виплати заробітної плати співробітникам міністерства в електронній гривні. Але тоді називались інші строки.
Також у грудні в Нацбанку інформували, що наразі триває процедура реєстрації торговельної марки "е-гривня".
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...
Українці за кордоном можуть оформити пенсію дистанційно - але лише за однієї умови, про яку знають не всі. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти України....