Оригінально: Китайці показали своє бачення автомобілів майбутнього (фото)

Новий автомобіль має форму схожу на квадратну коробку, в ньому в якості решітки радіатора і фар використовується вбудований екран великого розміру.

У Гуанчжоу компанія Guangzhou Automobile Group офіційно представила свій новий концептуальний автомобіль - MOCA Mocha, який представляє собою концептуальну ідею інтелектуальних автомобілів майбутнього. Про це повідомляє "Експерт", передають Патріоти України.

Новий автомобіль має форму схожу на квадратну коробку, в ньому в якості решітки радіатора і фар використовується вбудований екран великого розміру. В GAC MOCA Mocha в інтер'єрі використані прості закруглені форми, а задні сидіння виконані у формі дивана.

Зазначимо, що автомобіль заснований на платформі, яка орієнтована на використання автомобілів в міських умовах, в тому числі і для каршерінгу.

У Кремлі буде істерика: Німецький концерн вийшов з проєкту "Північний потік-2" через загрозу санкцій США

вівторок, 19 січень 2021, 18:15

Концерн Bilfinger SE вийшов з будівництва "Північного потоку-2", ставши першою німецькою компанією, яка залишила проєкт російського газопроводу. Про це пише Bild, посилаючись на відповідні листи компанії, відправлені в США, передають Патріоти України. ...

Х**ла дотискають? "Газпром" вперше визнав ймовірність припинення будівництва "Північного потоку-2"

вівторок, 19 січень 2021, 17:43

Російський виробник газу "Газпром" у випущеному ним проспекті єврооблігацій визнав, що існують ризики зупинки чи згортання проєкту газопроводу "Північний потік-2". Із документом "Газпрому" у вівторок ознайомилось агентство Reuters, передають Патріоти ...