"Ощадбанк" оштрафовано на 14 млн грн


Ощадбанк

Антимонопольний комітет оштрафував АТ "Ощадбанк" на 13,89 млн грн за здійснення концентрації без дозволу АМКУ, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбe відомства.

Зазначається, що порушення Ощадбанку полягало у набутті у власність цілісного майнового комплексу споруд "Рибного ярмарку та комплексу зі зберігання, виробництву продуктів харчування для ТОВ "Логістик центр "Скандинавія", без отримання обов’язкового дозволу Антимонопольного комітету.

При визначенні розміру штрафу Комітет врахував, що Ощадбанк факту порушення не визнав і перешкоджав розслідуванню, зокрема не співпрацював з органами АМКУ, не сприяв з’ясуванню обставин справи.

"Через таке перешкоджання розслідуванню збір доказів у справі тривав майже 4 роки. Водночас наголошуємо, що Ощадбанк міг уникнути таких значних санкцій, вчасно отримавши дозвіл Комітету на концентрацію", - сказали в АМКУ.

Підіграють Путіну: Стало відомо, яка країна допомагає Росії обходити нафтові санкції

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:50

Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...

Паливний колапс у Росії набирає обертів - бензин продають лімітами, АЗС не витримують навантаження

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:48

У Росії загострюється паливна криза, яка охопила десятки регіонів. Водії змушені займати черги на автозаправках ще з раннього ранку, а в багатьох областях запроваджуються суворі обмеження на продаж пального, передають Патріоти України. За повідомленням...