Осло знов демонструє щедрість Києву вище деяких держав "Великої сімки": Норвегія виділяє $100 млн на відновлення української інфраструктури

Норвегія виділяє мільярд крон (приблизно 100 млн доларів) на відновлення інфраструктури України після російських ударів.

Пряма мова міністерки закордонних справ Норвегії Аннікен Хуйтфельдт: "Існує нагальна потреба у відновленні системи електропостачання та іншої інфраструктури в Україні після бомбардувань Росією цивільних об'єктів. Я рада, що сьогодні ми підписали угоду про надання 1 мільярда норвезьких крон для швидких ремонтних робіт".

Відповідну угоду 9 грудня підписали Хюітфельдт і директор східноєвропейського відділення Світового банку Аруп Банерджі.

На урядовому сайті зазначають, що "новий транш від Норвегії спрямовується через Цільовий фонд Світового банку з відновлення, реконструкції та реформування України, який є багатостороннім донорським проєктом Світового банку".

Раніше Норвегія вже надала 300 млн. норвезьких крон для підтримки українського бюджету. Ці кошти були використані для виплати заробітної плати медичному персоналу, вчителям і працівникам бюджетної сфери, пенсій та соціальних допомог.

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...

В Україні стартують виплати 5000 грн: Ось хто зможе отримати кошти вже у липні

четвер, 25 червень 2026, 22:12

В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...