Особливо літаками-гігантами: У Мексиці зацікавилися сучасними програмами ДП "Антонов"

Делегати підприємства провели зустрічі з представниками ділових і військових кіл Мексики, безпосередньо отримуючи від них пропозиції щодо співпраці.

Ан-178. Фото: Ділан Малясов.

В період з 24 по 27 квітня 2019 року делегація ДП «Антонов» брала участь у міжнародній авіаційній виставці FAMEX-2019, яка проходить в Мехіко на одній із військово-повітряних баз Мексики. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ДП "Антонов".

Вперше в історії виставок FAMEX Україна представила делегацію вітчизняних підприємств. З ініціативи Посольства України, тут працює іміджевий стенд країни, одним із маркерів на якому є зображення найбільшого у світі транспортного літака Ан-225 «Мрія». Презентаційні заходи українських компаній проходять за участю представників Посольства України та особисто пана Посла України в Мексиці Руслана Спіріна.

За його словами, «з самого початку роботи посольство працює над просуванням бренду країни, і безперечною перлиною наших презентацій є українські літаки-гіганти «АН». В Мексиці їх добре знають і дуже чекають на зустріч». Інтерес до антоновських літаків в країнах Латинської Америки зберігається вже багато років, завдячуючи також якості та надійності легких транспортних літаків Ан-32, які свого часу входили до складу військових сил Перу, Колумбії та Мексики. На жаль, відсутність сервісу змусила мексиканців відмовитись від використання цих машин, але намір розвивати співпрацю з «Антонов» залишається. Перш за все, її бачать у створенні в країні сервісних центрів «АН», на яких в подальшому була б можливість розгорнути виробництво – “як того захоче Бог” – фраза, якою в Мексиці незмінно супроводжують свої плани. За інформацією Посла, губернатори двох штатів — Пуебла і Халіско навіть підготували ангари, які можна було б пристосувати для роботи сервісних центрів.

Ще один можливий напрям взаємодії пов’язаний з необхідністю модернізації та заміни старого парку літаків C-130 в Латинській Америці. Актуальним стає питання появи нових літаків «АН», які б відповідали вимогам експлуатації в регіоні. Основою для створення такої машини може стати новий транспортний літак Ан-178 сімейства Ан-1X8.

Протягом найближчих п’яти років військові сподіваються отримати близько двадцяти машин на заміну С-130. Отже, інтерес до українських літаків в Мексиці досить серйозний. Аби втілити його в життя, делегати ДП «Антонов» провели зустрічі з представниками ділових і військових кіл Мексики, безпосередньо отримуючи від них пропозиції щодо співпраці.

Хіти тижня. Українців масово позбавляють субсидій: Що відбувається (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 4:00

Кількість одержувачів субсидій в Україні скоротилася майже в 1,5 рази - з 4 млн домогосподарств у минулому опалювальному сезоні до 2,8 млн в чинному. Одна з причин - більш сувора перевірка субсидіантів з боку держави, повідомив начальник Головного упр...

Ціна "Величия": Половині росіян не вистачає на їжу

вівторок, 22 жовтень 2019, 21:44

Про подорожі, покупку побутової техніки та авто багатьом громадянам РФ довелося забути. У Росії збільшилася кількість сімей, чиїх фінансових ресурсів вистачає тільки на покупку їжі та одягу. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України. У ...