Остаточна "зрада": Останній союзник України дав добро на "Північний потік-2"

Данія дозволила продовжити будівництво російського газопроводу "Північний потік-2", який іде в обхід України, у своїх водах, передають Патріоти України.

Компанія Nord Stream 2 може продовжити будівництво газопроводу на південний схід від острова Борнхольм в водах Данії. Про це в п'ятницю, 28 листопада, повідомив голови пресслужби Датського енергетичного агентства Туре Фалбі-Хансен.

"У середу Датське енергетичне агентство затвердило умови, пов'язані з будівництвом трубопроводу, тому я можу підтвердити, що компанія Nord Stream 2 може продовжити реалізацію проекту", – сказав глава прес-служби ДЕА Туре Фалбі-Хансен.

Українці переплачують за газ: У чому проблема і як її вирішити

середа, 4 жовтень 2023, 18:22

У газопостачальній компанії "Нафтогаз України", клієнтами якої є майже 98% населення країни, розповіли, чому деяким побутовим клієнтам іноді можуть надіслати платіжку із "зайвими кубометрами". Щоб розібратися в цьому питанні, компанія розглянула інформ...

Українських біженців у Польщі ретельно перевіряють: Хто може втратити виплати

середа, 4 жовтень 2023, 17:26

Українські сім'ї у Польщі мають право на отримання допомоги у розмірі 500 злотих (близько 4,1 тис. грн) на кожну дитину. Однак, при цьому українців перевіряють на законність отримання коштів. Найчастіше виплати забирають у тих, хто виїхав із країни, ал...