От що значить "старший брат": Жителі РФ порівняли ціну на газ у Китаї зі своїм тарифом

Росіяни обурені та незадоволені тим фактом, що вартість газу в Китаї втричі менша, ніж у Росії. Невдоволення жителі РФ обговорюють у соціальних мережах: з'ясувалося, що в російському Благовіщенську, який знаходиться на кордоні з Китаєм, ціна блакитного палива на 300% вища, ніж у сусідньому Хейхе, передають Патріоти України.

При цьому Китай споживає російський газ, поставлений газопроводом "Сила Сибіру". Російські та китайські міста розділяє відстань лише у 800 метрів. Більше того, у Новому році ціна на газ для китайських споживачів знизилася, тоді як для росіян зросла. Користувач Вадим Зінатулін на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook поділився своїм невдоволенням.

Російське видання Asn24.ru підтверджує інформацію про озвучені ціни на газ і зазначає, що з 1 січня 2022 року "Газпром" вийшов на новий рівень поставок газу до Китаю, як це і було передбачено довгостроковим двостороннім договором купівлі-продажу газу. Постачання газу в Китай трубопроводом "Сила Сибіру" на кінець листопада 2021 року в сумі досягли 13,4 мільярда куб. м. Таким чином російський газ, що поставляється для Китаю, в сусідній країні коштує дешевше, ніж для росіян.

Тариф на електроенергію треба підвищити українцям ще вдвічі: Колишній міністр енергетики зробив гучну заяву

понеділок, 5 червень 2023, 10:30

В Україні з 1 червня зросли тарифи на електроенергію, проте є думка, що тариф на електрику й досі не відповідає ситуації на ринку. Зокрема, колишній міністр енергетики Олексій Оржель висказав думку, що тариф повинен бути щонайменше у два рази вищим.Про...

В Україні масово блокують рахунки навіть за малі борги: Як перевірити інформацію про себе

понеділок, 5 червень 2023, 9:55

В Україні з травня виконавцям дозволили блокувати рахунки боржників незалежно від суми боргу. Заблокувати картку можна за будь-який борг, у тому числі за комуналкою, кредитом, невиплаченим штрафом, аліментами тощо, передають Патріоти України. Як мовить...