От такий "кінець епохи бідності"? ​Київ за вартістю проживання став дорожчим від Москви

Одна біда з рівнем зарплат, у киян в середньому десь $800, а у москвичів - вдвічі більше

Київ за правління Зеленського став дорожчим за Москву для проживання і піднявся зі 101-го на 88-е місце всього за рік. Про це йдеться у дослідженні Economist Intelligence Unit, аналітичного підрозділу британської компанії Economist Group, зазначають Патріоти України.

Тель-Авів вперше очолив рейтинг (піднявся на 5 пунктів.-ред.) через стрімке зростання курсу ізраїльського шекелю до американського долара, а також зростання цін на продукти, алкоголь та транспорт.

Друге місце у рейтингу посів Париж, який роком раніше очолював список найдорожчих міст нарівні з Гонконгом та Цюріхом. У новому рейтингу Париж розділив друге місце із Сінгапуром, а Цюріх та Гонконг посіли третє та четверте місця відповідно. До десятки найдорожчих міст світу також увійшли Нью-Йорк, Женева, Копенгаген, Лос-Анджелес та Осака.

Москва посіла у новому рейтингу 96-те місце, піднявшись за рік на 10 позицій. Найістотніше в рейтингу піднявся Тегеран, який злетів з 79-го на 29-е місце. У Economist пов'язали зростання цін у Тегерані з економічними санкціями США проти Ірану, які призвели до дефіциту товарів та зростання цін на імпортні товари.

Автори дослідження зазначили, що в середньому у 2021 році світові ціни зросли на 3,5% у місцевій валюті порівняно з 1,9% роком раніше. Це найбільше зростання цін за останні п'ять років. Вартість бензину зросла на 21%, також значно подорожчали тютюн, товари особистої гігієни та послуги індустрії розваг.

Вже у лютому в Україні розпочнуться відключення газу: До чого готуватися пересічним громадянам

понеділок, 17 січень 2022, 21:45

Уже в лютому багато українських споживачів ризикують залишитися без постачання газу. Уряд підготував список, за яким відбуватиметься відключення газу. Назвали цей список завуальовано: "плановий графік постачання та використання природного газу в розріз...

Ризиковані інвестиції: Улюбленій криптовалюті Ілона Маска пророкують швидкий занепад 2022 року

понеділок, 17 січень 2022, 21:25

Аналітики спрогнозували обвал курсу Dogecoin на 50%. Попри беззастережну прихильність та любов Ілон Маска, найдорожча "жартівлива" криптовалюта Dogecoin продовжує втрачати свої позиції, зазначають Патріоти України. . Якщо ще якихось пів року тому DOGE...