Отримають не всі! Українцям почали відмовляти у наданні субсидій, названо основні причини

Українцям перерахували основні причини, через які багато хто не може оформити комунальну субсидію на оплату послуг ЖКГ. Деякі види відмов можна опротестувати лише у судовому порядку, передають Патріоти України.

\У 2021 році отримати субсидію стало набагато складніше, вимоги стали більш жорсткими, тому багато українців виявляються віч-на-віч із проблемою оплати комунальних послуг.

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко перерахував найчастіші причини відмови у наданні субсидії. Допомога від держави неможливо отримати, якщо є заборгованість з оплати комунальних послуг понад три місяці.

Щоб субсидію все ж таки нарахували, можна спробувати опротестувати заборгованість у суді або звернутися до відповідних структур із проханням реструктуризації боргу. Якщо це буде зроблено, то людина може подати пакет документів на оформлення субсидії.Депозити у банках – це ще одна часта причина неможливості оформити субсидію. Також у держдопомозі на оплату послуг ЖКГ можуть відмовити, якщо людина має кілька об'єктів нерухомості, особливо в міській місцевості.

"У багатьох випадках є розуміння того, що багато працездатних членів сім'ї, які ніде не працюють систематично роками і не перебувають на обліку у центрі зайнятості", – зазначив Музиченко.

"Ми маємо показати, що агресія дорого коштує": Прем'єр Японії пообіцяв, що "Велика сімка" обвалить граничну вартість російської нафти вдвічі

неділя, 3 липень 2022, 23:28

Новий механізм обмеження ціни на російську нафту зменшить її вдвічі. Наразі він вже розробляється країнами "Великої сімки" (G7). Про це повідомив прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, передають Патріоти України із посиланням на Kyodo News. Він послався...

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...