Оце так поворот: Берлін пропонував США мільярдну угоду за відмову від санкцій проти "Північного потоку-2"

За даними ЗМІ, німецький уряд на початку серпня пропонував США угоду на мільярд євро в обмін на зміну Вашингтоном своєї позиції щодо "Північного потоку-2". Про це повідомила німецька газета Zeit з посиланням на письмову пропозицію міністра фінансів Німеччини Олафа Шольца його американському колезі Стівену Мнучіну, передають Патріоти України.

Пропозиція надійшла до Вашингтона 7 серпня, тобто до інциденту з отруєнням російського опозиціонера Алексєя Навального і появи закликів зупинити будівництво газопроводу.

Пропозиція передбачала фінансування Німеччиною двох спеціальних терміналів для імпорту американського скрапленого газу. Як зазначається, американські компанії хочуть експортувати газ до Німеччини через термінали в портах Брунсбюттель і Вільгельмсгафен.

У письмовій пропозиції федеральний уряд пообіцяв "значно збільшити державну підтримку будівництва" терміналів, виділивши до 1 мільярда євро.

Однак в обмін на це уряд вимагав від США далекосяжних поступок. "Натомість США дозволять безперешкодно завершити будівництво та експлуатацію "Північного потоку-2", - йдеться в письмовій пропозиції Берліна.

Хіти тижня. Гривня тривоги нашої: Фінансисти спрогнозували курс валют на наступний тиждень

понеділок, 28 вересень 2020, 23:30

Нацбанк збільшує валютні інтервенції, однак національна валюту все одно не може зупинитись в падінні. Як зазначив аналітик, за минулий тиждень курс долара до гривні незначно виріс на всіх сегментах валютного ринку на 0,4-0,5%. . Так, з п'ятниці по п'...

"Зрада" скасовується: Міненерго заперечує факт підвищення цін на електрику для населення

понеділок, 28 вересень 2020, 22:45

В медіа поширюється недостовірна інформація щодо підвищення тарифів на електричну енергію для населення з 1 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Міненерго, передають Патріоти України. "Міненерго та Уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної ...