Оце так поворот! В Україні соняшникова олія за ціною зрівнялася з оливковою, у мережі показали доказ (фото)

В Україні соняшникова олія не припиняє дорожчати. Так, зараз її ціна зрівнялася з оливковою олією демократичних марок. На це звернув увагу журналіст Єгор Чечеринда, передають Патріоти України.

"Чудеса українського ціноутворення. Олія українська соняшникова "Чумак" 0.9 літра - 73.99 грн. (В перерахунку на 1 літр - це 82.21 грн).Олія італійська оливкова "Santolino" 1 літр - 89.99... Одна зроблена з соняха та приїхала з Полтави (300 км від Києва), інша - зроблена в Італійському місті Барі (2.650 км від Києва)", - написав Чечеринда.

Журналіст дивується, чому український соняшник коштує дорожче італійських оливок. "Про сплачене на кордоні мито і різницю в заробітних платах працівників, які виготовили це масло в Барі і Полтаві – я краще промовчу. Як і про те, на скільки саме соняшник дешевше оливок", - резюмував він.

У коментарях деякі українці заперечили журналісту.

  • То олія для смаження. Мала б бути ще дешевшою. Але українську соняшникову вже теж давно не використовую - хіба з малих крафтових олівярень.
  • В Італії шалені дотації на аграрний експорт. Мільярди євро.
  • В ЄС знижене ПДВ на продуктові товари і серйозні дотації виробникам. Все інше робить ринок. Зради немає.
  • За рахунок такого внутрішнього ціноутворення наші олійні Бароні освоюють зовнішні ринки.
  • А потім наші товаровиробники плачуть, що іноземний товар витісняє наш.

Клієнти Monobank почали втрачати крупні суми та накопичувати борги через одну непомітну операцію

четвер, 8 червень 2023, 18:37

У Monobank є функція, через яку клієнти можуть опинитися в боргах, і самі того не помітити. Про свій особистий досвід розповів один із користувачів українського банку.Стало відомо, що Monobank може без дозволу клієнта і за фактом без його повідомлення ...

В Україні склалася катастрофічна ситуація з демографією: Скільки пенсіонерів утримує кожен працівник

четвер, 8 червень 2023, 16:54

Станом на травень 2023 року кількість українців можна було оцінити у 29 млн осіб. З них тільки від 9,1 до 9,5 млн осіб були працевлаштовані, а якщо відняти співробітників бюджетної сфери, то й того менше – залишається 6-7 млн людей, які працюють та пла...