Оце так поворот! В Україні соняшникова олія за ціною зрівнялася з оливковою, у мережі показали доказ (фото)

В Україні соняшникова олія не припиняє дорожчати. Так, зараз її ціна зрівнялася з оливковою олією демократичних марок. На це звернув увагу журналіст Єгор Чечеринда, передають Патріоти України.

"Чудеса українського ціноутворення. Олія українська соняшникова "Чумак" 0.9 літра - 73.99 грн. (В перерахунку на 1 літр - це 82.21 грн).Олія італійська оливкова "Santolino" 1 літр - 89.99... Одна зроблена з соняха та приїхала з Полтави (300 км від Києва), інша - зроблена в Італійському місті Барі (2.650 км від Києва)", - написав Чечеринда.

Журналіст дивується, чому український соняшник коштує дорожче італійських оливок. "Про сплачене на кордоні мито і різницю в заробітних платах працівників, які виготовили це масло в Барі і Полтаві – я краще промовчу. Як і про те, на скільки саме соняшник дешевше оливок", - резюмував він.

У коментарях деякі українці заперечили журналісту.

  • То олія для смаження. Мала б бути ще дешевшою. Але українську соняшникову вже теж давно не використовую - хіба з малих крафтових олівярень.
  • В Італії шалені дотації на аграрний експорт. Мільярди євро.
  • В ЄС знижене ПДВ на продуктові товари і серйозні дотації виробникам. Все інше робить ринок. Зради немає.
  • За рахунок такого внутрішнього ціноутворення наші олійні Бароні освоюють зовнішні ринки.
  • А потім наші товаровиробники плачуть, що іноземний товар витісняє наш.

В Україні змінився важливий показник для розрахунку пенсій: Як це вплине на виплати

субота, 3 грудень 2022, 21:28

В Україні змінився важливий показник, який впливатиме на розрахунок пенсій у наступному році. Йдеться про розмір середньої зарплати за вересень. Цей показник увійде до розрахунку середньої зарплати по Україні, на підставі якої призначатимуть українцям ...

Вражаюча цифра: На яку суму Росія вкрала української пшениці - дослідження

субота, 3 грудень 2022, 20:15

На окупованих територіях України Росія зібрала пшениці на суму щонайменше 1 мільярд доларів. Дослідження супутникових знімків програми NASA з дослідження продовольчої безпеки і сільського господарства дає уявлення про те, де урожай був зібраний або зал...