
Уганда збирається постачати до Росії електромобілі власного виробництва. При цьому країна також уклала угоду про будівництво заводу російського КамАЗу на своїй території, передають Патріоти України.
Про це розповів посол Уганди у РФ Мозес Кізіге в інтерв'ю російським пропагандистським ЗМІ. Він додав, що КамАЗ в Уганді вироблятиме вантажівки для продажу на ринках Африки.
"Ми виробляємо електромобілі, щоб дбати про природу. Ми тільки почали, але якось ми експортуватимемо угандійські електромобілі до Росії", – заявив Кізіге.
У Уганді виробництвом електромобілів займається державна компанія Kiira Motors. Першу модель Kiira EV вона представила ще 2011 року, тобто. 11 років тому.
Автомобіль вважається першим африканським електрокаром. Назву для електромобіля вигадав сам президент Уганди.
Акумуляторні батареї на 40AH та 207V забезпечують запас ходу між зарядками лише на 80 кілометрів. Машина має такий вигляд:
Раніше про плани розпочати постачання автомобілів на російський ринок оголосили і іранські автовиробники. Зокрема йдеться про седани Iran Khodro Tara з 1,6-літровим двигуном.
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...