Оце так: Rozetka встановила мінімальний чек для клієнтів

Найбільший український інтернет-магазин Rozetka встановив вартість мінімального замовлення на рівні 200 грн. Тепер покупці, які хочуть обрати товар менше цієї суми та оформити його доставку до пункту видачі або через послуги поштових операторів, не зможуть цього зробити. Про це йдеться в довідковому центрі інтернет-магазину, передають Патріоти України.

В Rozetka не оголошували про зміну правил у своїх соцмережах, інформація про нововведення з’явилася в довідковому центрі інтернет-магазина.

Ще в серпні в інтернет-магазині не було подібних обмежень та будь-якої інформації про суму мінімального замовлення. Зазначимо, що Rozetka − український інтернет-магазин та маркетплейс, що з'явився 2005 року. До 2016 року компанія відмовлялась створити україномовну версію сайту попри багаторічні скарги споживачів. Згодом під громадським тиском було запущено тестову версію україномовного інтерфейсу, однак не всі товари отримали опис та характеристику українською.

Пекін зайняв досить жорстку позицію: Росія скорочує експорт електроенергії в Китай через суперечку щодо ціни

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:57

Російський державний енергетичний холдинг "Інтер РАО" почав обмежувати постачання електроенергії до Китаю після того, як Пекін не погодився купувати її за новою вищою ціною. Про це повідомляє Newsweek, передають Патріоти України. Зазначається, що Росія...

Українці у Польщі другі за обсягом витрат серед іноземців, - дослідження

вівторок, 3 жовтень 2023, 16:30

У другому кварталі 2023 року українці у Польщі витратили 1,77 млрд злотих (14,73 млрд грн), що на 300 млн злотих більше, ніж за аналогічний період минулого року. Згідно з даними аналітичного центру міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal...